מה יש בה שאין בי?

תפסיקי להיות עדיפות מספר 2 עבורו

 

היום אני רוצה לקחת רגע ולענות על שאלה ששואלות אותי הרבה נשים, שמוצאות את עצמן במצב שבו הן "האישה האחרת"…

דפנה שואלת:

"לבחור שאני אוהבת יש בת זוג. כבר חודשיים הוא בוגד בה… איתי. העניין הוא… שאני הרבה יותר יפה ממנה, יש לי תוכניות לעתיד, אני ממש כיפית וחכמה. אני פשוט לא מבינה איך הוא עדיין יכול להיות איתה! מה יש בה שאין בי? הוא אומר שהיא חסרת ביטחון וכל מיני דברים כאלה…

מה אני עושה לא נכון? למה תמיד בסוף אני "האישה האחרת", אם אני טובה יותר מהחברה שלו?"

 

ובכן, דפנה,

את מכירה את האימרה הישנה, "למה לצאת לאכול המבורגר, אם יש לך סטייק בבית? כי לפעמים המבורגר שמנוני זה פשוט כל כך טעים…!"

איך הוא עדיין יכול להיות איתה?

בגלל שהוא נהנה מזה שיש לו שתי נשים, ונראה שאין לו עם זה שום בעיה.

מה יש בה שאין בך?

אפס ושום דבר. אין לה שום דבר שאין לך. הוא פשוט נהנה משתי נשים כרגע, ואין לו שום כוונה להפסיק עם זה. אם הוא יכול לקבל גם סטייק וגם המבורגר, והוא רק צריך לבחור איזה מהם לאכול לארוחת ערב… וואלה, החיים לא יכולים להיות יותר טובים מזה.

מה את עושה לא נכון?

את עדיין שוכבת איתו!

כרגע, את פשוט נותנת לו את הסטייק בחינם. תראי, אני לא מכירה אותך אישית; כנראה ששתיכן בחורות יפות וכיפיות, שמאוד כיף להיות בחברתן. את אולי חושבת שאת טובה יותר, ואני מצדיעה לך על הביטחון העצמי שלך – אבל כנראה שהבחור שלכן חושב שאתן יפות, מצחיקות ונהדרות במידה שווה.

כן, הוא אמר שהיא חסרת ביטחון, אבל את צריכה לקחת כל דבר שהוא אומר בעירבון מוגבל מאוד. כל דבר שהוא אומר לך, הוא אומר מתוך כוונה להשאיר אותך איתו.

אני אהיה כנה איתך – אני לא אוהבת את הבחור הזה…

קודם כל, זה נשמע כאילו החברה שלו לא יודעת שהוא בוגד בה, מה שגורם לי לרצות להכנס ל"מצב רמבו" ולתלוש לו את הראש.

ודבר שני, הוא מוליך אותך שולל. הוא "מאכיל אותך לוקשים", רק כדי שתישארי איתו, והוא יוכל להמשיך לשכב איתך ו"ליהנות מהסטייק".

אז מה את צריכה לעשות?

קודם כל, קחי רגע של כנות לעצמך. תחשבי על הכל, ותחליטי אם את רוצה להיות איתו או לא.

 • האם הוא הולך להיות נאמן אלייך, אפילו אם תיכנסי לקשר בלעדי ומחייב איתו?
 • האם הוא סוג הגבר שאת רוצה להתמסר אליו?

אם את עדיין רוצה להיות איתו, אז הנה בדיוק מה שאת צריכה לעשות: תסתכלי לו בעיניים, תגידי לו "דבר איתי כשתהיה רווק" – ואז תסתובבי ותלכי.

אני בטוחה ששמעת אותי אומרת את זה בעבר, וזה הדבר הכי חכם שאת יכולה לעשות בסיטואציה הזו.

תורידי את הסטייק מהשולחן!

אם הוא באמת רוצה להיות איתך, אז הוא יהיה חייב לעבוד בשביל זה. הוא יהיה חייב להחליט עם איזו אישה הוא רוצה להיות, ואז להיות איתה.

אם הוא בוחר בך, נהדר. הוא עשה את הבחירה שלו, והוא הולך להישאר איתה.

הרשי לי לתת לך מילת אזהרה…

אל תתני לו ללחוש לך מילים יפות כדי לשכנע אותך להשאר איתו, או להיות איתו מכל סיבה שהיא, אם הוא עדיין עם החברה שלו. תזכרי שהמטרה שלו להשאיר אותך איתו, הוא רוצה שימשיך להיות לו קל וכיפי, הוא רוצה ליהנות משתיכן…

אז אל תתני למילים יפות – וריקות מתוכן – להשפיע עלייך.

אם הוא לא בוחר בך, גם זה בסדר. לפחות כבר לא מוליכים אותך שולל, וגורמים לך להרגיש כמו "האישה האחרת". עכשיו, את יכולה לצאת לעולם ולמצוא גבר שיתן לך את כל מה שאת צריכה, בחדר המיטות ומחוצה לו.

אם את רוצה את דעתי האישית… תעזבי אותו, ולעולם אל תסתכלי לאחור.

יש מלא גברים הרבה יותר טובים שם בחוץ, ומגיע לך יותר טוב מזה.

אם את רוצה לקבל מתכון פשוט וקבל לביצוע שיעזור לך "להכיר כל גבר בקלות", בלי שאת צריכה "להתחיל" איתו ולהסתכן בפדיחה, אז את חייבת לקרוא את המדריך המחתרתי:

"משיכה מגנטית – איך למצוא ולמשוך אלייך בצורה מגנטית, את הגבר שאת רוצה בחיים שלך", שאני נותנת עכשיו בתור בונוס, במתנה עם הספר שלי.

במדריך אני מסבירה:

 • איפה את יכולה להכיר את גברים שיתאימו לך
 • מה הם עושים והיכן למצוא אותם
 • איך בדיוק עליך להתנהג כדי שהם ישימו אלייך לב ובעצמם יעשו את הצעד לקראתך.

והכי יפה, הוא שזה יעבוד אפילו אם אין לה מה להגיד ואת הכי ביישנית בעולם…

אני מסבירה על הכל ממש פה:
כך תגרמי לו לרדוף אחרייך ב-6 צעדים פשוטים + מדריך מחתרתי "משיכה מגנטית" »

איך לגרום לו לרדוף אחרייך
23 תגובות על “מה יש בה שאין בי?
 1. אסנת

  נכון בהחלט… תחשבי הפוך שאם לך היו שני מאהבים שרוצים אותך היית מוותרת ?

  מנסיון שלי גבר כזה נשאר כזה גם אם הוא יבחר בך הוא יעשה מישהי אחרת מהצד כי הוא טעם מהפרי האסור .
  הבעייה אצל הנשים המודרניות זה שהן משחררות מהר

  • אור

   בנות. באו נעשה רגע סדר: אישה שיוצאת עם גבר תפוס זה בושה וחרפה. היא לוקחת גבר של אישה אחרת. את רק מקבלת את מה שמגיע לך מהיקום – וזה שהוא ישחק בך כמו שאת גורמת "נזק" לאישה אחרת.

   • יהודית

    נכון מאוד אור!
    מסכימה עם כל מילה ומילה!! איך זה היה מרגיש אם לה היו עושים את זה??? אני בטוחה שהייתה כועסת ומאשימה קודם את האישה שמתעסקת עם גבר תפוס. היא היתה בדיוק אומרת איך היא לא מתביישת???!

  • אילני דן

   הופס..הבעיה לא באמת אצל מר בחור אלא אצלך! הוא ממש לא מעניין וחי את האימרה:נותנים לך?קח מרביצים לך?תברח..הרי ידעת מראש מה הסטטוס שלו אז מה עכשיו?! וגם אם רק חשבת להשתעשע לבחור ב"תפוס" זה רעיון רע! תביני,גם אם את מהממת הוא לא מבחין בכך,את יושבת אצלו במשבצת של פאן ואם לא את אז זו אחרת..תשאלי את עצמך איך הרומן הזה משרת אותך?ייתכן ואת רוצה להיות בתחרות או לא מאמינה ביכולת להיות "האחת"? או חוששת ממסגרת כובלת או פגועה מהעבר ולא בוטחת במערכת דואלית..בכל מקרה,אצלך הפתרונים!! קבלי החלטה ואז תראי שגם הדרך קלה..לכי על זה אחותי,את הכי טובה שיש!?

   • בניה פרלין

    אוףףף
    גרמת לי לבכות
    עם התשובה שלך.
    הכתובת על הקיר

 2. HD

  גם לי קרה שהייתי מאוהבת בגבר תפוס ואפילו ניסיתי לגרום לו לעזוב את בת הזוג שלו לטובתי. למזלי, הוא לא הסכים ואפילו לא בגד בה איתי. היום אני, לרוב, שולטת בעצמי ובזכות הספר "משיכה מגנטית" אני יודעת לפנות לגברים בעדינות ולא בצורה בוטה ותוקפנית, כך שאני חוסכת לעצמי פדיחות ובזכות הספר "כך תגרמי לו לרדוף אחרייך ב-6 צעדים", אני יותר שווה בעיני עצמי, כך שאני לא מוכנה להיות הסמרטוט או השיפחה של מישהו בשום פנים ואופן.

 3. לילך

  יש לי צמרמורת שאני קוראת את הכתבה, והסיבה, כי אני מצויה בדיוק באותו מצב כבר שנתיים וחצי … רק לאחרונה המצב קצת השתנה מהרגע שהחלטתי שאני יותר חשובה מזה ואכן מגיע לי יותר והצבתי לו אולטימטום… מצדו נהייתה נסיגה והבנתי איפה אני עומדת … אבל המצב קשה לי מאוד ואני אוהבת אותו בכל ליבי באותה תקופה ראיתי בעיניו שגם הוא אוהב ואמר לי את זה אפילו דיברנו על חתונה וילדים … ובכל זאת נשאר איתה למרות שהיא גרושה עם שלושה ילדים ואני רווקה ויכולה לתת לו את הילד שהוא כ״כ רוצה… אני מזדהה עם התשובה מאוד ויודעת שזו הדרך היחידה להשיג אותו ואפילו עשיתי זאת כמה פעמים במהלך כל התקופה, אך תמיד אחרי תקופת צינון נשברתי וחזרתי אליו… זה מאוד קשה לבצע דחיה כשבאמת אוהבים ומרגישים !!

  • אפרת

   תקחי בחשבון שמי שיירמה את בת הזוג שלו גם ירמה אותך. מאיפה הוודאות שהסיפור של הגרושה עם הילדים לא מצוץ מהאצבע ושזה לא הילדים שלו? הכי נוח לתת לך לחשוב שהנה אופסי והוא עוזב… אבל זה לא נכון גברים בוגדים לא עוזבים… הם רק מחליפים או מוסיפים מאהבות. כמו שלא היית רוצה שייעשו לך אל תעשי לאחרת. זה לא הגבר שלך וזה רק יכאיב לך . אני מאחלת לך למצוא אהבה אמיתית שמחה ולא גנובה. את ראויה לקשר אמיתי.

 4. אתי אורן

  שלום לך מיכל , שמי אתי מבוגרת בגיל השלישי, אני נימצאת באותו מצב של לילך, בגיל הזה קשה יותר למצוא גבר מתאים, אני התאהבתי בגבר שהוא בוגדני היה לנו קשר של בילויים , ומאד נהנתי במשך שנה ויותר , לא רצוף, הוא מכיר נשים אחרות , ואני מרגישה מאד פגועה מכך כי היה לא טוב איתי..אשמח לקבל ייעוץ מימך ואודה לך מאד …. אתי…

 5. ימית

  הכל נכון
  אבל מה עושים אם יש באוויר תחושה שיש לו "עוד" אבל הוא לא מודה בזה?
  ומתעקש שהוא נאמן?

  • אילני דן

   יקירה,כשיש ספק אז אין ספק..האופציות העומדות בפניך הן מאוד פשוטות: 1.ספרי לו על תחושותיך ולא בכעס ומייד הורידי את כל המינונים שלך והשאירי לו מקום להתאמץ.2.יש כלי מצויין באימון שנקרא "שיקוף" החזירי אליו את ההתנהגות שלו ואף שכללי אותה.(כל הדברים שמעוררים אצלך כעס)הוא כבר יבין את הרמז העבה! 3.אין מוצא..בדקי אותו בפועל(קחי בחשבון שהתגובה שלך לממצאים במידה וישנן תמצא חן בעיניך..(כמו ניתוק בנסיבות מחמירות) בכל אחד מהאמצעים שתנקטי תשאלי את עצמך האם הוא פוטנציאלי לעתיד עבורך ושווה את האנרגיה שתשקיעי כאן..היי זהירה ותוודאי שאינך חושדת ככה סתם באובססיביות הרי,איש אינו מוכן להיות מואשם ברצח כשאין גופה..

 6. אפרת הבר

  כתבה מעולה, כל מילה נכונה.
  נפל עלי בול בזמן הנכון. תודה רבה:)

 7. טלי

  המקרה שלי דומה מעט ואשמח לשמוע מה דעתך. לאחר שנתיים של קשר שבו עשיתי טעויות רבות ואני זו שנפרדה וחזרה וכו … בן זוגי הכיר מישהי אחרת ונפרד ממני. ביוזמתי חידשנו קשר. האהבה בינינו מאוד חזקה ועמוקה אבל הוא אומר שהוא מרכיש שלאור הזעזועים בינינו ושאני זו שויתרה עליו כל כך הרבה פעמים הוא לא רוצה תחושה של החמצה ורוצה לתת לקשר ההוא צאנס. מצד שני הוא מתקשה להתנתק ממני מתקשר ורוצה להפגש בכל הזדמנות. כל דקה פנויה הוא מעביר איתי. מצד שני כמו שצארת נח לו מאוד במצב הנוכחי. אם אוותר עליו עכשיו אז באמת יהיה צאנס לקשר השני ואני מרגישה שאם אשאר בקשר איתו ההדוק יתכן שנחזור כי ברור לי שהנוכחות הרגשית שלי בחייו מקשה עליו להתקרב אליה. אם אסובב את הגב ואלך כפי שהמלצת יתכן שאאבד אותו לנצח. מצד שני כל כך הרבה דברים היו בקשר שקיבלתי כמובן מאליו ובאמת טעיתי. כל כך לא רוצה לאבד אותו. מה עושים?

 8. ענת

  אני ממש מבינה אותך ומבינה את הקושי שלך אבל אומרת לך בשיא הכנות ברחי כל עוד את יכולה אני הייתי במצבך 18 שנה ושהוא סוף סוף התגרש הוא נתן לי בעיטה היום הוא בזוגיות אבל מוכן שאמשיך להיות המאהבת שלו אז היום אני יותר חזקה ולא מתפתה מאחלת גם לך בהצלחה

 9. מיטל

  אני רוצה לקבל עצה קטנה
  בגין מערכת יחסים שפיתחתי בצורה לא נכונה
  מההתחלה הוא אמר לי שהוא לא מחפש בת זוג ואכן לא נתתי לדברים למזוג
  אך בפגישתנו השנייה כבר הרגשתי בנוח
  והתחלנו בדרך ללא אל חזור
  אני מרגישה נורא קרובה אליו כשאנחנו ביחד
  אך כשאנחנו לחוד הוא לא נותן לי להרגיש כאילו אכפת לן ככ מכל מה שקורה
  ישבנו לשיחה והחלטתי שזה נגמר שם
  אבל אני לא באמת רוצה שזה יגמר אני חושבת שהוא הגבר הכי מדהים שפגשתי עד כה
  אשמח לדעתך בעיניין תודה

 10. אסתר

  מעניין גם לי הייתה אותה סיטואצייה ואני בחרתי לנתק קשר לא ממש הצלחתי בניתוק הקשר כי הבחור פתאום חזר שוב לחזר …וכן רציתי להיות איתו עדיין מאוד קשה לי לנתק לחלוטין הקשר

 11. יעל

  בדיוק בסיטואציה דומה. הייתי במע יחסים עם גבר שבע שנים , עליות , ירידות, בכי צחוק והמון אהבה. אז עברנו לגור ביחד והכל התפוצץ . נפרדנו ופתאום נפגשנו שוב, אלא שלו יש כבר עוד איזו יזיזה מהצד. הוא חסר ואמר כמה יש לו רגשות אלי וכמה אני נהדרת אבל יחד עם זאת לא מוכן לעזוב אותה. חשבתי שאוכל להחזיר אותו. ניסיתי בכל הדרכים אך לשווא. לאחרונה הוא מתעלם ממני לגמרי. לא כותב לא מתקשר לא כלום. אני במשבר נוראי כי אוהבת אותו נורא ולא מצליחה לקבל שעלי לוותר. עזרי לי

  • אפרת

   בנות תאהבו את עצמכן. תברחו מגברים שמנהלים מערכות יחסים במקביל. אתן לא שעשוע ומי שלא מכבד אתכן לא יישתנה לעולם בטח לא אחרי שכבר הסכמתן לו להיות איתכן בזמן שיש לו אחרת. תזרקו אותם ותברחו. הכל אצלם שקר ורמאות תמצאו גבר אמיתי

  • הדס בן דוד

   לצערי..וזו רק דעתי האישית…בנות חבל על הזמן שלכן. זה מתיש. מעליב ובעיקר לא מאפשר לכן להמשיך לקשר בריא וטוב. תזכרו שיש לכן יש צורך באהבה ויציבות. לא להתפשר.
   ובמקרה שלי גיליתי אחרי מס שנים שתוך כדי היו לו עוד מס נשים…לא אחת. עד היום קשה לי כשאני נזכרת איזה נאיבית הייתי.

 12. אחת ורק אחת

  מיכל, ענית יפה מאוד. הייתי בדיוק בסיטואציה הזו ובאמת זה מה שבחרתי: לנתק כל קשר עם הבחור ההוא ולא להסתכל אחורה.
  לא מגיע לו אותי, שיישאר עם הבחורה הסתמית שהוא איתה עכשיו.

 13. זהרה

  דברים נכונים מאוד. זו בערך הסיטואציה שהייתי בה לאחרונה. וזה באמת מה שעשיתי – החלטתי שאני לא רוצה עם הבחור הזה שום קשר משום סוג שהוא והלכתי בלי להסתכל אחורה. אמנם כשהכרנו לא היתה לו המישהי הנוכחית, אבל כל הזמן הייתי בהרגשה ש"אנחנו לא לבד" ושכל הזמן אני צריכה לעמוד על המשמר ושאי-אפשר לסמוך עליו.
  אז ניתקתי כל קשר – גם אם לא היה לי קל ולא קל לי עד עכשיו. באמת שמגיע לי יותר מזה.
  הוא זה שהפסיד אותי…

 14. אילנה

  הכתבה באה לי בדיוק זמן. אל תשפטו אותי בבקשה, אבל אני נשואה ומזה כשנתיים מנהלת קשר שנראה היה כאהבת חיים עם גבר נשוי שמגדיר אותי כאחת והיחידה שלו. מזה זמן רב אני זאת שמחזיקה את הקשר כמו מכונת הנשמה. ממש רודפת אחריו בכדי שהקשר יתקיים. כשאנחנו יחד הכל מושלם, אבל זה כ"כ מעט וכ"כ רגעי וגם זה – רק בגלל שאני יוזמת. אני לא יודעת אם יש מישהי שלישית בתמונה אבל גם לא יכולה להיות בטוחה שלא…ובזכות התגובות שלכן אני מבינה שעם כל הקושי, הגיע הרגע לקום ולעזוב את הקשר חסר התכלית הזה. וכמו שמישהי מכן כתבה- אם יש ספק- אין ספק! תודה לכן על החיזוקים מקווה שיתנו לי את הכוחות להזכר מי אני.

 15. אור

  אתן מדהימות, כמה שאתן נותנות לי כוח וגושפנקא להבין שהבעיה היא אצל הגברים ולא אצלנו הנשים. הטעות שלנו שאנו נותנות להם להרגיש שאנו ב"כיס שלהם" ולכן הם מרשים לעצמם להתנהג אלינו כברור מאליו.
  אני מתמודדת עם החלטה לא קלה, וניתקתי קשר מגבר שאהבתי בכל מאודי, בשל כך שבמקרה פגשתי אותו בעיר אחרת, בה איננו מתגוררים, "מטייל" עם אשה בת אולי 80, מאוד מבוגרת, ואנו בסביבות ה – 50, החלטתי שאין לי מה לחפש עוד אתו. שכנראה יש פה בעיה עמוקה אצלו. בהצלחה לכולנו במציאת הראוי והנכון. אמן