אודות ליידי'ס

אודות ליידיסליידי'ס הוא מרכז מקצועי שמלמד נשים כיצד לשפר את ההצלחה שלהן עם גברים, ביצירת קשרים ומערכות יחסים.

אנו בעד לקבל תוצאות. לא בעוד עשר שנים, אלא היום! אנחנו יודעים כיצד לעשות את זה, במהירות, יעילות והנאה.

מטרתנו להראות לך, כיצד את יכולה להשיג הצלחה עם גברים, הרבה מעבר לכל הציפיות שלך.

לתת לך את ההבנה על הפסיכולוגיה הגברית, את דרכי ההתנהגות ומתכוני הפעולה, שיאפשרו לך להיות האשה הנחשקת ביותר עבור כל גבר שתרצי.

  • יכול להיות שאת רוצה קשר רציני עם גבר ספציפי שאת כבר מכירה, אבל הוא רואה בך רק ידידה ולא עושה את הצעד קדימה שהיית מצפה ממנו.
  • יכול להיות שאת רוצה להכיר מישהו חדש, בדיוק בטעמך ולבנות איתו מערכת יחסים נפלאה ומאושרת.
  • אולי כבר יש לך את אותו הגבר המיוחדת שאת נמצאת איתו, אבל את מרגיש שהוא מתחיל לחמוק בין אצבעותיך ואינך יודעת מה לעשות כדי כדי להצית את האהבה שלו מחדש, ואת מחפשת את הדרך להבעיר את להבת התשוקה ביניכם ואת הדרכים שיאפשרו לשפר ולחזק את הקשר.

אנו נלמד, ננחה ונלווה אותך, עד שתשיגי את המטרה שאת בעצמך בחרת בה.

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם גברים?

הזיני את כתובת המייל שלך למטה, וקבלי מיידית ובחינם את המדריך "המפתח להצלחה עם גברים"


השיטות והתובנות שלנו הן תוצאה של מחקר מעמיק על עולם הנשים והגברים. אנו מתבססים על ידע אקדמי מתחומי פסיכולוגיה, סוציולוגיה, פסיכותרפיה ואפילו ביולוגיה.

על מנת להביא לך את התוכנית הטובה ביותר, שתעזור לך להגיע לתוצאות הרצויות עם הגבר שאת רוצה, לאורך השנים חקרנו אלפי נשים שיש להן הצלחה יוצאת דופן עם כל גבר שהן פוגשות. מצאנו את המשותף ביניהן, את התפיסות שמנחות אותן, את צורות ההתנהגות והתקשורת שלהן, את כל אותם הדברים שהן עושות, כדי ששגברים יימשכו אליהן וירצו להיות רק איתן.

כבר עכשיו אפשר להגיד לך את החדשות הטובות!

זה לא עניין של מראה, גיל, סטטוס חברתי, ושאר הדברים שנהוג לחשוב כי הם המפתח להצלחה. ישנם דברים אחרים לגמרי, שגורמים לגברים להימשך אליך ולרצות אותך (ורק אותך), וכל אשה יכול בקלות לפתח מאפיינים אלו, לתקשר ולהתנהג בצורה נכונה, שתגרום לגברים לרצות אותה.

הגישה שלנו מבוססת על הבנה עמוקה של דפוסי התנהגות אנושיים, טריגרים פסיכולוגיים שטבועים בכולנו, שיטות תקשורת מתקדמות ונסיון רב.

איתנו תעברי תהליך טרנספורמטיבי, שיעזור לך לגבש אישיות נשית ומושכת, שישנה את התפיסה שעומדת בבסיס ההתנהגות שלך, שיפתח בך דפוסי תקשורת שיהפכו אותך למוקד העניין בכל חברת גברים. אנחנו נעזור לך להיות – ליידי אמיתית!

התוכנית שלנו מאפשרת לא רק להגיע לתוצאות נפלאות עם גברים, אלא משפיעה על כל רבדי החיים החברתיים.

התלמידות שלנו כל הזמן מספרות, כיצד החיים החברתיים שלהו השתנו, וממישהי חסרת ביטחון עצמי, בישנית ושקטה, הן הפכו לנשים כאריזמטיות, מעניינות, מרתקות ומושכות שכולם רוצים להיות בחברתן. הן מספרות כיצד יחסיהן בעבודה השתנו, כיצד קיבלו קידום ואף פתחו עסקים משלהן, בעקבות השינוי שעברו במהלך הקורסים שלנו והביטחון העצמי שבנו דרך שורה של הצלחות שהתחילו לקבל.

החזון שלנו בליידי'ס

לאפשר לכל אחד ואחת להבין את המין השני ולהפוך את חיי הזוגיות למלאי חיים ואושר. זוגיות בה שני הצדדים נהנים ממנה ומקבלים מענה מלא על כל צרכיהם מבני הזוג. לאפשר לכל אחד ואחת לחיות את חיי הזוגיות שלו בצורה ובדרך בה הוא רוצה, מתוך כבוד, הבנה ויושר כלפי בני הזוג.

מטרתנו:

  • לעודד תקשורת בריאה וחוויתית ולפתוח לאנשים אפשרויות חדשות, בבניית יחסים עם בני המין השני.
  • להקנות את הכישורים הדרושים ולאפשר לכל אחד לבנות אישיות מושכת, להצלחה עם המין השני.
  • למנוע פגיעה עקב חוסר ידע של אנשים לבנות יחסים, לתקשר בצורה נאותה עם המין השני.

אנו מאמינים שלכל אחד יש את הזכות לקבל את כל הידע הדרוש על התקשורת בין המינים ולחיות מתוך הבנה מלאה של הצד השני.

כאן תוכלי למצוא את תוכניות ההדרכה שיש לנו להציע לך.

בהצלחה!

התכנים המופיעים באתר, לרבות חומר מקצועי, ספרותי, חדשותי ואישי, נועדו לספק מידע בלבד ואינם בגדר עצה או חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה ו/או איש מקצוע.

מטרת התכנים המופיעים באתר היא לסייע למשתמשים להרחיב את בסיס הידע האישי שלהם ולהציג להם תפיסת עולם מסוימת, ואין בהם משום המלצה או הנחיה חינוכית, שיקומית, פסיכולוגית או אחרת. השירותים שמספקת המפעילה הנם בעלי אופי בידורי ו/או חווייתי בלבד, וכך בלבד יש לראותם.

למידע נוסף יש לקרוא את תקנון האתר.