משובים והמלצות

מיכל,

אני חייבת להגיד לך שהעקרונות והצעדים שלך עובדים פשוטה מ-ע-ו-ל-ה!

אני לקחתי שליטה על החיים שלי ואני רואה תוצאות. אני התחלתי לקבל מהגבר את ההשתוקקות להיות איתי בקביעות. התקשורת שלנו הפכה למעולה. הוא נותן לי תשומת לב שבעבר אף פעם לא נתן. המון תודה לך!

עדי, בת 31, נתניה

 

מה שהכי אהבתי בספר הזה, הוא שבניגוד להרבה ספרים אחרים שנותנים עצות מופרכות שברור לך שאת לא הולכת לעשות, כל העצות שקיבלתי כאן היו הגיוניות וקלות לביצוע. זה נראה כל כך טבעי ונכון מה שמציעים בספר שאני פשוט בהלם איך לא חשבתי על הדברים האלה לבד!

אני חושבת שכל אחת צריכה לקרוא את זה, כי זה פשוט ימנע המון טעויות שרוב הנשים עושות ואין להן מושג שהן פוגעות בסיכוי לקשר.

מורן, בת 27, רחובות

 

כבר אחרי העמודים הראשונים, הבנתי שהספר מדבר בדיוק על מה שקורה לי בחיים ונותן פתרונות פשוטים ויעילים למצבים שעד היום לא ממש ידעתי איך להתמודד איתם.

מצאתי כאן תשובות על שאלות כמו:
– מה לעשות אם אני מרגישה שהוא מתרחק ממני?
– איך להתנהג כאשר הגבר רוצה "רק סקס" או "רק להיות ידיד", כדי לגרום לו להתחנן להיכנס לקשר רציני איתי.
– איך להבעיר את הרגשות שלו, כדי שיתחרה עלי ויתאמץ כדי להיות איתי.
– ועוד המון הפתעות מדהימות…

אני מרגישה שפשוט מצאתי אוצר שנותן מענה על כל הבעיות שהיו לי לאחרונה.

ענבל, בת 34, אשדוד

לפרטים נוספים על הספר "כך תגרמי לו לרדוף אחרייך!"

 

כל בחורה ח-י-י-ב-ת לקרוא את המדריך הזה! קצר וקולע, בול בנקודה.

וזה מה שהופך אותו לכל כך טוב. יש הסבר מצויין לגבי הצעדים שצריך לעשות ומה בא אחרי מה. פשוט לקחת וליישם בלי יותר מדי פילוסופיה. הכל לקוח ישירות מהחיים וסוף סוף אפשר להבין מה באמת חשוב לגברים ואיך להגיש להם את זה, כדי "לשגע" להם את הרגשות (במובן הטוב).

מירי, בת 24, רמת גן

 

קניתי את הספר לפני כמה ימים ומהעמודים הראשונים התאהבתי בו! הוא כאילו נכתב בשבילי.
אחרי שקראתי אותו פעם אחת, שוב עברתי על הנקודות המרכזיות והחלטתי לנסות את מה שרשום על ידיד שלי (שכבר מזמן הגיע הזמן שנהיה איתו קצת יותר מידידים, אבל הוא לא ממהר לעשות צעד קדימה וסוף סוף גרמתי לו לעשות את זה…).

התארגנתי לצאת לבלות עם כמה חבר'ה בערב, שהיו ביניהם גם כמה בחורים פנויים. במהלך היום הידיד שלי התקשר והציע לשבת אחרי העבודה על כוס קפה. אני הסכמתי, אבל כמו שמיכל ממליצה, הדגשתי שלא אוכל לשבת איתו הרבה זמן, כי יש לי תוכניות לערב. כשנפגשנו הוא שאל על התוכניות שלי ואמרתי לו "נו אתה יודע, סתם יוצאת לבלות עם כמה חבר'ה". הוא שאל עם מי, וכאשר אמרתי לו את השמות, ראיתי את התסכול על הפנים שלו ברגע ששמע שיהיה שם מישהו ש"רודף" אחרי כבר כמה זמן.

כאשר סיימנו עם הקפה ונפרדנו, הוא התקרב אלי וביקש בלחישה "אל תצאי איתם, בואי נעשה משהו ביחד בערב". אני חייכתי אליו ו"דחפתי" אותו בעדינות, והבטחתי שאני אראה אותו בפעם אחרת (אני בטוחה הוא לא מפסיק לחשוב על זה עכשיו).

אחרי שהעלאתי כמה תמונות לפייסבוק והראתי איך גברים "מתחרים" עלי (בדיוק כמו שמוסבר בספר), הידיד התחיל לשלוח לי הודעות ושוב לבקש להעביר איתו את הזמן מחר. אני אמרתי שלא רוצה לקבוע שום דבר ספציפי מראש והשארתי אותו לתהות לגבי מחר (מיכל, השיטה של להפעיל נכון את המוח והדמיון שלו, עובדת מעולה!).

כבר בא לי להגיד לו שאני רוצה להעביר איתו את הזמן, אבל אני יודעת שיש עוד כמה צעדים שאני חייבת לעשות כדי לא לאבד אותו בדרך.

אני מתכוונת לתת לו להתבשל עוד קצת ואז אני אעשה את הצעד הבא – אבקש ממנו טובה, לעזור לי לנקות את האוטו הישן שלי. אני מתארת לעצמי איך יפנטז לראות אותי בחולצת טישרט רטובה. ואז אעשה את הצעד המוחץ שישאיר אותי תקועה בתוך המחשבות שלו 24 שעות ביממה.

מיכל, זה פשוט עובד מדהים הדברים שאת נותנת. עכשיו אני מבינה שהספר הזה הולך לתת לי את הכוח לקבל את הגבר שאני רוצה.

עינב, בת 27, תל אביב

לפרטים נוספים על הספר "כך תגרמי לו לרדוף אחרייך!"

 

גברים תמיד נעלמו לי אחרי הדייט השני או השלישי. זה גרם לי להרגיש נורא, במיוחד אם כבר הגענו לאינטימיות כלשהי.

כבר אחרי שני השיעורים הראשונים של "כך תגרמי לו להתחייב אליך", הבנתי בדיוק איפה אני טועה!

אני יוצאת עם מישהו כבר חודשיים, וכבר עכשיו זה מרגיש לי מדהים ושונה לגמרי מבדרך כלל. העקרונות שהופכים אותך ל"יהלום הנדיר שלו" באמת עובדים.

תודה רבה!

תמי, בת 28, רמת גן

 

הגבר שאני יוצאת איתו תמיד אמר לי שהוא לא רוצה שום דבר רציני, והוא היה ממש אנטי לכל דבר שמזכיר מערכת יחסים.

אתמול שוב דיברנו על זה, וניסיתי עליו את "הטכניקה לשינוי התקליט" שלימדת, ותוך כמה דקות הוא כבר היה זה שהתחיל לשאול לאן היחסים בינינו הולכים, ואמר לי שהוא רוצה שנפסיק לצאת עם אנשים אחרים.

וואו, פשוט וואו!

איילת, בת 32, נתניה

לפרטים נוספים על הסמינר "כך תגרמי לו להתחייב אלייך!"

12 תגובות על “משובים והמלצות
 1. מיטל

  היום סופסוף הודעתי לו שכשיהיה פנוי שיודיע לי
  אני ממש בסוף תהליך גירושין והוא נמצא בזוגיות במשבר
  שנינו מצאנו נחמה ושפה משותפת משיכה מינית ורגשית ויכולים לדבר שעות.
  אך כמו שהצעת בספר אם הוא לא פנוי זו בעיה ועלי להיות הבוחרת ולא הנגררת.
  תודה על העצה ואיך מקבלים את הכוחות לא להתקשר שוב או לשלוח הודעות???

 2. שרית חן

  ספר מעולה!! מנסיוני רב השנים (אני בת 50) למדתי כי ככל שתאמרי לגבר:"ככל שתנסה כך וכך זה לא יעזור לך" זה יאתגר אותו יותר ויותר להשיג אותך….. ואין גבר העומד בפני ריחו של בושם יוקרתי וטוב….. תודה מיכל.

 3. לימור

  שאלה:
  האם השיטות שבספר יעילות גם עבור נשים שכבר מצאו זוגיות ומעוניינות לשפר ולחזק את הקשר?
  להחזיר עטרה ליושנה מה שנקרא? שהגבר יחזר ויימשך גם בתוך הזוגיות? שיחזור לחשוב ש"אני היא האחת שלו"?
  האם הספר רלוונטי גם במקרים כאלו?
  מקווה לתגובה בהקדם, שכן המבצע תקף לי ל-40 הדקות הקרובות…

 4. מור

  היי מיכל,
  האם ניתן לרכוש בצורה פרטית את הקורס "הדרך המהירה להכיר את 'מר מושלם' שלך",אם כן מהי העלות?
  את שאר הקורסים יש לי ואני לא זקוקה לכל החבילה.
  תודה

 5. שאלתי האם להשתמש באמצעי מניעהמפחד להדבק במחלות שונות גם כשאין חשש להריון

  נשמע מאוד מעניין

 6. תמי

  שלום,
  יש לי שאלה ממש דחופה.
  יש לי משהו בעבודה שממש מוצא חן בעיניי,הוא התחיל איתי אבל מתברר שהוא מתיל עם כולם,היו כמה פעמים שהוא אמר בגלל הבתים ,או בגלל משהו אחר הוא היה מתחתן איתי ואז הוא אמר שזה בצחוק.
  שחברה ליד הציעה שבגלל שאני וגם הוא רווקים ( בדיוק נפרדתי ממשהו שבגד בי) אז אנחנו יכולים להיות ביחד,ואז הוא אמרתי " אתה תפגע בי גם"? אז הוא אמר את יפה ,אינטילגנטית,ואצילית ,באמת מי שיהיה איתך יזכה בך ,אבל אני לא רוצה להיות בקשר עכשיו כדי לא לפגוע במשהי.
  שבוע אחרי אמרתי לו מרוב טיפשותי שהוא דומה לאח שלי,אז הוא אמר אם זה אומר שהוא חתיך ואמרתי לו בסוף כן. אחרי שאמרתי לו שזה מוזר לומר ככה על אח שלי.
  ואז אמרתי לו ,אתה יודע גם ככה אתה לא הטעם שלי,אז הוא אמר ,אני יודע בגלל זה אני גם לא מנסה.
  אבל הצעתי לו לפני יומיים משהי מהכיתה שלי במכללה , והוא ביקש תמונה.
  אני ממש מבולבלת,אם הוא רוצה אותי או לא,כי לי הוא אמר שהוא לא רוצה לפגוע במדהי עכשיו,אבל מצד שני הוא ממש האדים שהוא גילה שיש לי חבר,ואז כשנפרדתי ממנו ,הוא אמר שמי שיהיה איתי ירוויח,אבל הוא לא רוצה קשר עכשיו,אבל שהצעתי את חברה שלי הוא התעניין,כביכול הוא אמר פשוט מעניין אותי מה זה יפה עבורך,אז אני מבולבלת אם הוא מעוניין והרתעתי אותו,או שהוא סתם מחמיא,תעזרי לי פליז

 7. אפרת.שמי

  היי השאלה לי כזאת. האקס שלי ואני כבר שנה לא יחד בכל.מקרה הוא ואני לא ניתקנו קשר הוא בא ישן אצלי ואנחנו.אף.שוכבים.אמר לי שאוהב אותי כידידה אמרתי לו שלא יכולה להישאר ידידה של.מי שאני אוהבת. כמה פעמים, ניסיתי להרחיק אותו.ולנתק איתו.תקשר אבל.הוא פשוט לא מוכן לנתק איתי תקשר לדעתי הוא סתם.מבולבל.בקשר אלינו מה לעשות.איך.אגרום.לו.להיזכר בכל.הטוב שהיה לנו ולחזור אליו נראה שהוא אוהב אותי ואת.הבנות.שלי מאוד אם.לא מוכן.לנתק את.הקשר לגמריי

 8. ענת

  אני בחצי הדרך בשמיעת הקורס"הדרך המהירה להכיר את “מר מושלם” שלך", ואני יכולה להגיד לך שכבר משמיעה חסכת לי טיפולים פסיכולגים באלפי שקלים

 9. אלונה דגני

  למיכל המקסימה ❤
  וכמובן כל הצוות .
  קראתי את הספר ואני עוקבת מאוד צמוד לטיפים והעידכונים שלך ורציתי פשוט לומר לך תודה ענקית !!!
  מאז שגיליתי אותך ואת הספר שלך הוא הצליח לשנות בי גישה כלפי הגבר של חיי ! אנחנו ביחד כבר שנה וכמה חודשים ואכן נמצאים בשלב ב' של חיינו פלוס ילדים מכל צד ובתקופה האחרונה היחסים התחילו קצת ללכת לאיבוד ואני אכן מודה שגם אני אחד הסיבות העיקריות לזה . מאז שקראתי את הספר הבנתי שאם אני לא אעשה את השינוי בגישה אז הכל ילך לאיבוד .
  אני נורא שמחה שאת והספר הצליחו להשפיע עליי בצורה אדירה !!! העבודה שלך היא עבודת קודש ועל זה מיליון תודות מבטיחה להמשיך לעקוב אחרי כל הטיפים ומקווה להמשיך ללמוד מהם המון .

 10. עדן

  מיכל את מלכהההה!!!
  הייתי מחוברת למיילים שלך כבר מלפני שלוש שנים (של "ליידיס") ווואלה בזכותך החיי אהבה שלי מושלמים רק בזכותך,הלכתי תמיד אחרי ההנחיות שלך ולקחתי ממך המון טיפים, יש לך ניסיון מטורף ודברים שבאמת עובדים לא כמו כל האחרות שמנסות להעלות סתם דברים לא יעילים, למדתי בזכותך תראש של הגברים בצורה חלקה ואני עם חבר שלי כבר שנתיים וחצי רק בזכותך י'תותחית!!!
  תודהההה!!!
  עדן, בת 18, ירושלים

 11. יולי

  אז אחרי מערכת יחסים של כמה שנים שלא הגיעה לכלום ועוד אחת של שנה שהייתה לא בריאה בכל דרך, החלטתי לקנות את הספר שלך. צפיתי גם בסרטונים שהיו באתר. אני זוכרת שתוך כדי קריאת הספר הבנתי את הטעויות שעשיתי במערכות היחסים שלי והחלטתי שבמערכת יחסים הבאה אני הולכת ליישם את הטיפים שלך. נותנת לזה הזדמנות. והפתעה 🙂 התחתנו !
  הייתי הכי סקפטית ואני גם מאוד עקשנית ונעולה על דרכי הפעולה שלי אבל עובדה זה עובד. תודה ענקית ! הספר שלך עזר לי מאוד. זכיתי במערכת יחסים טובה ואוהבת ואנחנו בונים את התא המשפחתי שלנו 🙂 ומרחיבים אותו 🙂 ממליצה בחום על הספר !!!

 12. יעל

  היי מיכל(:
  אני יוצאת עם מישהו כמה שבועות והרגשתי שהוא מתרחק כבר כמה ימים. לוקח צעד אחורה. בדכ אני נכנסת לפאניקה ומתחילה לעשות דרמות, במקרה נתקלתי באתר והחלטתי בהחלטה של רגע לרכוש את המדריך. זה קרה אתמול. התוצאות מדהימות, עברו רק יומיים שבהם יישמתי את הנאמר והוא כבר לא מפסיק להתקשר, לכתוב ולנסות להיפגש איתי כמה שיותר. תודה רבה!