הוא מתייחס אליי "רק כאל ידידה". איך לגרום לו לאהוב אותי?

איך לגרום לו לאהוב אותך סוף סוף
 
כשהוא מתייחס אלייך "רק כאל ידידה", למרות שאת יודעת שיש לו רגשות כלפייך, זה מאוד מתסכל. זה בדיוק המצב שאתי נקלעה אליו, כאשר התחילה לצאת עם גבר שהייתה ביניהם חיבה הדדית.

היא כתבה לי מייל ושאלה מה לעשות. החלטתי לענות לה בקצרה ולשתף גם אותך בתשובה שנתתי לה.

אתי שואלת:

שלום מיכל,

כבר כמה חודשים אני "רק ידידה" של איזה גבר שאני מחבבת מאוד. התכוונו לצאת לדייט ואז התברר לו שהוא קיבל שתי הצעות עבודה בארצות הברית. בגלל הנסיבות (נסיבות בשבילו – גורל בשבילי), יצא בסוף שהוא לא יכל לעבור לגור בחו"ל. אז עכשיו אנחנו יושבים כאן, עדיין "רק ידידים".

התנשקנו, אפילו התמזמזנו, אבל רק כשהוא היה שיכור, והיה מסוגל להוריד לרגע את ההגנות שלו. בפעם האחרונה שזה קרה, הוא גם סוף סוף הודה שהוא מחבב אותי. "הבעיה" שלו היא, שהוא עדיין לא התגבר על אשתו לשעבר, שאותה הוא הציל מנישואין ב'שידוך', שמאוד לא רצתה בהן, והיה הפרטנר המיני הראשון שלה. הוא בעצם נתן לה את כל הלב שלו. בסופו של דבר היא בגדה בו, והתאהבה בגבר שניהלה איתו רומן.

הוא כנראה פוחד מאוד להיפגע שוב ונרתע מלהיכנס לקשר מחדש.

אני לא יודעת מה לעשות. מה את ממליצה?

 

היי אתי,

תודה על השאלה שלך.

מה שאת מתמודדת איתו כרגע הוא "דוב פצוע" (אני מדברת על זה יותר בהרחבה בספר שלי):

גבר בדיכאון, שנשבר לו הלב, והוא מיואש מהפחד לאהוב מישהי אחרת, כי הוא לא רוצה להפגע שוב (בגלל שכן – לגברים דווקא יש רגשות, בניגוד למה שלא מעט נשים לפעמים חושבות).

הנה מה שחשוב מאוד שתביני כרגע:

רגשות "קיצוניים" הם רגשות שקשה יותר לגברים "להיכנס" אליהם וקשה להם יותר "לצאת" מהם, מאשר לנשים.

זה אומר, שגברים אולי לא הופכים ל"רגשניים" באותה תדירות כמו נשים – אבל כשהם כן  נהיים עצובים, או כועסים, או נלהבים מאוד – בדרך כלל זה נוטה להמשיך הרבה יותר זמן.

בכל אופן, מספיק לדבר עליו. בואי נדבר עלייך.

כי את נמצאת במקום מסוכן בטירוף כרגע, ואת אפילו לא יודעת את זה… כי אם תמשיכי "להיות ידידה שלו", ותהפכי ל"מטפלת הרגשית" שלו, את הולכת להפגע, ולהפגע מאוד.

כרגע, הבחור הזה נמצא במקום של חורבן ריגשי מוחלט. הוא מלקק את הפצעים שלו, חושב מה השתבש, ומרחם על עצמו.

ואת יושבת שם, עם פרצוף מחייך וזרועות פתוחות לרווחה, ומנסה בכל הכוח שיש לך לגרור אותו במעלה הגבעה, כדי להפוך אותו לגבר שאת רוצה שהוא יהיה.

כמו שאני אומרת ב"כך תגרמי לו לרדוף אחרייך" ובהדרכות האחרות שלי: כדי שגבר יהיה באמת מאושר במערכת יחסים, הוא צריך להרגיש שהוא הרוויח את האישה.

 • זה אומר, שאת לא יכולה פשוט 'להגיש' לו את עצמך על מגש של כסף.
 • וזה אומר שאת לא יכולה פשוט לחכות, עד שהוא יתעורר ויבין כמה את נפלאה.

ראיתי הרבה מצבים מהסוג הזה בעבר, ולרוב, כשהגבר באמת יוצא מהדיכאון שלו, האישה שהיתה שם בשבילו היא כאילו 'שקופה' בעיניו, והוא מתחיל לצאת עם מישהי אחרת שיש לו פחות "מטען רגשי" בחברתה.

על הפנים, הא?

אז הנה האופציות שלך:

 1. אם זה אפשרי מבחינתך להיות רק ידידה שלו, תהיי ידידה שלו. אבל חשוב שתביני שאם תהיי ידידה שלו, רוב הסיכויים שזה ימנע מכם להיכנס אי פעם לקשר רומנטי.
 2. אם את רוצה יותר מהבחור הזה, את חייבת להתרחק. תפסיקי להיות שם בשבילו. התחילי לצאת עם גברים אחרים. תהווי עבורו אתגר, כדי לגרום לו לעמוד על הרגליים ולרדוף אחרייך, ותהיי מוכנה ללכת לדרכך אם הוא לא יעשה את זה.

את המתכון המלא שיגרום לגבר להתחיל להתייחס אליך ברצינות ולהתחיל לראות בך "חומר לקשר רציני", אני מלמדת בספר שלי "כך תגרמי לו לרדוף אחרייך ב-6 צעדים פשוטים".

אם חשוב לך לדעת את הדברים האלה ולקחת את חיי הזוגיות שלך למקום חדש, שבו באמת תרגישי מרוצה ושלמה ממה שקורה בחיים שלך, את חייבת לקרוא את הספר הזה!

והתוצאות יגיעו כבר בימים הקרובים 🙂

אז איך לגרום לו "לאבד את הראש" בגללך?

כך תגרמי לו לרדוף אחרייךכתבתי ספר שלם על הדברים שגורמים לגבר להתאהב בך נואשות ולהחליט שהוא רוצה להיות איתך במערכת יחסים.

בספר הזה אני מפרטת את הדרכים שתוכלי להשתמש בהן בזמן אמת, עם הגבר שאת רוצה. כל מה שאת צריכה – לקרוא ולבצע!

הספר הזה נקרא "כך תגרמי לו לרדוף אחרייך ב-6 צעדים פשוטים".

בפנים, אני מסבירה בדיוק מה אישה יכולה לעשות ולהגיד, כדי ללחוץ על כל "הכפתורים הנכונים", ליצור משיכה רגשית ולגרום לגבר לרצות להתחייב כלפיה.

  אני גם חושפת בספר הזה סודות קטנים כמו:

  • מה עליך לעשות כדי לעורר בו משיכה רגשית בלתי נשלטת כלפייך!
   מהלכים פשוטים וברורים (בדיוק כמו הדוגמאות שראית כאן), שיעשו את העבודה בקלות ובמהירות.
  • איך לגרום לו להתחרות עלייך, לנסות להרוויח אותך ולרדוף אחרייך.
   אפילו אם הוא לא הראה עניין בקשר רציני בעבר.
  • מה הפנטזיה הנסתרת והטיפשית, שבאופן מוחלט שולטת במחשבות שלו (וגם יושבת בתת מודע), ומחבלת בכל ניסיון שאת עושה לגרום לו להתחייב…
   ואיך לגרום לו "להתבגר" ולהחליט להיות שלך ורק שלך.
  • מה הצעדים המדוייקים שצריך לעשות אם היום יש לכם סקס ללא מחוייבות (יזיזים), אבל את רוצה קשר רציני איתו.
  • איך לגרום לו לקרוא לך "החברה שלי" בפני החברים שלו, המשפחה שלו ואפילו האקסית שלו, בלי שתצטרכי להתחנן ולבקש ממנו ללכת לקראתך.
   הוא ירצה לעשות זאת לבד אחרי שתקבלי את פיסת הידע שתראה לך איך עושים את זה.

  ועוד הרבה דברים נוספים…

  אני מסבירה על הכל ממש פה: כך תגרמי לו לרדוף אחרייך ב-6 צעדים פשוטים »

  אני לא רוצה שתרגישי אף פעם חוסר בטחון וחשש כשאת מתחילה לצאת עם גבר, ותגלי מה דרוש כדי להיות האישה שהוא לא יכול לחכות לרגע שיהיה קרוב אליה פיזית ורגשית, שוב ושוב ושוב.

  איך לגרום לו לרדוף אחרייך