קחי את מושכות מערכת היחסים בידיים שלך

קחי את מושכות מערכת היחסים בידיים שלךיש לי ידיד שנראה מעולה ותמיד יש סביבו בחורות.

לפני כמה ימים ישבנו איתו על כוס קפה וניהלנו שיחה על יחסים. הוא יודע במה אני עוסקת ומדי פעם מנדב סיפורים מהחיים שלו עם מוסר השכל מדהים.

הנה מה שהוא סיפר לי הפעם.

הוא יצא עם מישהי מספר פעמים והיא ראתה בו את הגבר הטוב ביותר עלי אדמות. היא עד כדי כך הייתה בקטע שלו, שהוא הרגיש שהמוח שלה "מתנתק" מכל העולם ברגע שהיא רואה אותו.

היא הייתה מאוהבת בו עד עמקי נשמתה, החמיאה לו בקביעות וממש "זרקה" אתה עצמה עליו בכל אפשרות. והיא הייתה נורא חמודה, מה שדיבר לזכותה.

למרות שהוא נהנה מזה שיש מישהי שמתה עליו ונותנת לו כזו תשומת לב, הוא לעולם לא שקל להיכנס איתה לקשר רציני ולהפוך אותה לבת הזוג שלו.

למה?

כי זה לא היה מאתגר עבורו. זה היה קל מדי. הוא הרגיש שהוא לא צריך להתאמץ, שהוא לא צריך לעשות כלום כדי להשיג אותה. שהיא מוכנה להיות שלו בלי שהוא השקיעה מאומה כדי להיות איתה.

למעשה, הוא הרגיש שהוא כבר השיג אותה ואין משהו שצריך להתאמץ בשבילו עכשיו. בקיצור – זה הפסיק להיות מעניין.

כשאין אתגר ואין התרגשות – אין גם רגשות.

אם את רוצה שהוא ירגיש מחוייב להיות בן הזוג שלך, שיהיה בו רצון בוער לשמור על הקשר איתך, את חייבת לקחת את המושכות בידיים שלך ולעורר בו השראה וחשק "לעבוד" כדי לקבל אותך.

זה אומר…

1. לעולם אל תתני לו "להניח" שהוא השיג אותך ושאת נגישה עבורו.

אין יותר ישיבות על הספה בסלון שלו 3 פעמים בשבוע, בזמן שהוא אוכל צ'יפס וצופה בכדורגל או משחק במחשב. אם הוא רוצה לבלות איתך, תני לו להבין שהוא צריך להתאמץ ולהזמין אותך ליציאה (לדייט אם תרצי) שכוללת פעילות משותפת שאתם הולכים לעשות ביחד – לאכול ארוחת ערב, ללכת להצגה בתיאטרון, לשחק פיינטבול או אפילו לעשות פיקניק קטן על הדשא בפארק.

זה חייב להיות משהו ספציפי ועם משמעות. בעתיד יהיו לכם מלא סופי שבוע להתבטל בבית ולא לעשות כלום, ברגע שממש תהיו ביחד ומחוייבים זה לזו בצורה רשמית. אבל עד אז, "לא לעשות כלום" גם יביא ל"כלום תוצאות".

כמו כן, אל תגיבי במהירות ובהתלהבות כשהוא מזמין אותך לצאת. תני לו להתבשל קצת מפעם לפעם ולחכות להחלטה שלך. זה גם בסדר אם מדי פעם תגידי שאת לא יכולה, כשהוא מזמין אותך. תזכרי, את לא אמורה לתת לו להרגיש שהוא מקבל אותך על מגש של כסף בלי להתאמץ. זה המתכון לאבד אותו.

אני יודעת שמה שאני אומרת, הרבה נשים רואות כ"לשחק משחקים" והן אידיולוגית נגד זה. אבל חשוב להבין איך הפסיכולוגיה הגברית עובדת וחשוב להבין שחיזור, תשוקה והתאהבות אלו דברים שמתבססים על מנגנונים פסיכולוגיים.

את יכולה להיות "נגד משחקים" ולקבל תוצאות בהתאם… אבל זה בערך כמו להגיד "אני נגד אנטיביוטיקה" ולמות מדלקת ריאות.

חיזור זה משחק שיש לו כללים, ואני ממליצה לך לקבל את איך שהעולם הזה עובד, ולהשתמש בכללים שלו מתוך הבנה עמוקה של השלכות לכל דבר שאת עושה.

2. הפסיקי לעשות סקס איתו… אלא אם הוא הרוויח את זה.

מספיק להיות "ידידים עם הטבות", לא משנה עד כמה הוא טוב במיטה. אם הוא מקבל ממך סקס ידידותי ללא מאמץ מיוחד, אין לו סיבה לרצות משהו מעבר לזה.

זכרי את המשפט הבא: נשים נכנסות לקשר בגלל היחסים. גברים נכנסים ליחסים בגלל הסקס.

בהרבה מקרים, כניסה ליחסים זה האמצעי בשביל הגבר לקבל סקס. אבל אם הוא כבר מקבל אותו, למה שיוותר על החופש שלו?

אני כמובן מאוד מכלילה ויש גברים שרוצים יחסים באופן כללי (כמובן עם סקס בתוכם), אבל ברוב המקרים אם תתני להם סקס ללא יחסים, הם יהיו מרוצים עד השמיים.

אם מצאת את עצמך במצב שאתם "ידידים עם הטבות" יש לך 3 דרכים לפעול:

  • הפסיקי לענות להצעות שלו "להיפגש". את הרי יודעת בשביל מה הוא נפגש איתך… אם הוא באמת מעוניין בך בתור אדם, מעבר לסקס, הוא ימשיך לרדוף אחרייך ויתן לך להבין את זה.
  • עשי איתו שיחה ישירה. תגידי לו "אני מעוניינת למצוא מישהו שיהיה לי קשר רציני איתו". תנו לו להבין שהחגיגות נגמרו ותראי את התגובה שלו. אם יראה שמעוניין בקשר איתך, תני לו להוכיח לך את זה. אחרי שיעשה את כל מה שהיית מצפה ממישהו חדש שעומד להיכנס איתך לקשר, תוכלי לשקול אותו בתור אופציה. עד אז אין סקס.
  • שיטת הנינג'ה – תצנני אותו קצת ותאתגרי בו זמנית. תגידי לו "אני חוששת שאתה הולך להיפגע אם נמשיך לעשות סקס חסר משמעות. אני דואגת לך כי נראה לי שאתה מתחיל לפתח רגשות כלפיי ולא הייתי רוצה שתיפגע כשזה ייפסק".

את למעשה רומזת לו כאן, שאת לא בונה עליו לקשר ולא רואה אותו בתור אופציה. זה יאתגר אותו והוא יחשוב "איך יכול להיות שאני לא מתאים לה? הרי זה מה שאני אמור להגיד – שיש בינינו רק סקס לא מחייב?! עכשיו אני מרגיש שהיא משתמש בי…"

ראשית, הדבר הזה "שותל" במוח שלו מחשבות על יחסים רציניים איתך. שלישית, את רומזת שה"קשר" שלכם יכול להיגמר בקרוב. שלישית, יצרת עבורו אתגר כי הוא מרגיש שפסלת אותו, בזמן שהיה בטוח שאת מאוהבת בו ולכן שוכבת איתו.

בקיצור, אם את יוצאת עם גבר ואתם שוכבים, אבל עוד אין ביניכם קשר רציני – תוציאי את הסקס מחוץ למשוואה, עד שיהיה לכם דייט נפלא וטהור. את יכולה להתמזמז איתו, "לשחק" איתו, אפילו מדי פעם לישון אצלו, אבל אפילו אז – את אמורה לגרום לו להרגיש שהוא "רוצה עוד" ושהוא עוד לא השיג אותך. עד צריכה לגרות אותו עד למצב שהוא יחזור הביתה ויפנטז עלייך כל הלילה.

כמובן את לא צריכה להציב לו את הדברים כתנאי ("אם תיקח אותי למסעדה ותרקוד איתי, אנחנו נשכב"). עליך בסך הכל להיות בטוחה בעצמך, בלתי צפויה איתו ובעלת רצון "לשחק" איתו ולתת לו את הריגוש של לרצות מישהי, לחשוק בה ולחלום על איך הוא משיג אותה. זו אחת הדרכים הטובות לגרום לגבר להתאהב בך כמו נער בן 16.

הקטע הבא מתאר בצורה הכי טובה את המצב שאת צריכה לתת לגבר שלך לחוות:

הם התנשקו מתחת למדרגות הבניין. היא הרגישה את ההתרגשות שלו בכל גופה. הידיים שלו היו על הזרועות שלה, האש בערה בעיניים שלו. היד דחפה אותו קלות עם חיוך ממזרי.

"אני הולכת למיטה," היא לחשה "ואתה הולך הביתה. אתה הולך לחלום עלי הלילה ולחשוב עלי ברגע שתניח את הראש שלך על הכרית. ואם תתקשר אלי מחר, אולי תקבל פרס."

היא העבירה את האצבעות שלה על החזה שלו, תפסה אותו באבזם של החגורה, משכה עצמה קרוב אליו ונתנה לו נשיקה קצרה על שפתיו. לאחר מכן הסתובבה ועלה במהירות במדרגות.

הוא המשיך להסתכל על הטוסיק השובב שלה מתנועה בחושניות בזמן שהיא עולה במדרגות. הוא חזר לאוטו, מרגיש את עצמו שיכור מהריח שלה… המילים שלה… הגוף שלה… רק מחשבה אחת הייתה בראש שלו "מתי הוא יראה אותה שוב?".

את המתכון המלא – כיצד לגרום לגבר להתחייב למערכת יחסים רצינית רק איתך, אני מלמדת בספר שלי: "כך תגרמי לו לרדוף אחרייך".

איך לגרום לו לרדוף אחרייך