למה הוא עדיין לא מוכן לעזוב הכל ולהיות רק איתך?

אהלן!

אני הולכת לספר לך על אחת הסיבות המרכזיות שבגללה הוא לא רואה בך בת זוג פוטנציאלית ומרגיש שהוא לא מוכן לקשר רציני איתך.

זה הולך להיות קצת כואב (האמת כואבת), אבל את חייבת להבין את הדברים האלה.

מראש חשוב לי להגיד, שזו לא הסיבה היחידה שבגללה הוא לא איתך או לא איתך ב-100%. יכולות להיות גם סיבות אחרות ואני אדבר איתך עליהן בפעם אחרת.

הסיבה החשובה ביותר שבגללה גבר לא ירצה קשר איתך או לא יראה התלהבות להכנס לקשר מחייב איתך, היא בגלל ש:

הוא לא רואה אותך בתור "חומר מתאים" למערכת יחסים.

זה אומר שאת לא תואמת את "רשימת הדרישות הלא מודעת שלו".

מה זה הרשימה הזו?

לכל גבר יש רשימת ציפיות מבחורה ש"מתאימה לקשר". זו למעשה רשימה של צרכים שהוא היה רוצה שבת הזוג שלו תמלא לו.

 • גברים לא מודעים לרשימה הזו, הם לא באמת רושמים את הדברים האלה על נייר ולא מחזיקים אותם בראש (בניגוד לנשים שכן נוהגות להכין רשימת דרישות כאלו).

אבל ברגע שגבר פוגש מישהי שעונה על רשימת הדרישות הזו, קורה אצלו סוויץ' במוח והוא מתחיל לחשוב עליה בתור בת זוג שהיה רוצה להעביר איתה את המשך החיים
שלו!

מצד אחד זה נראה פשוט, אבל מצד שני בואי נבין איך זה עובד…

זה הכל תהליך לא מודע ואין לגבר שליטה עליו. אם הוא פוגש מישהי שעונה על הרשימה – הוא מתחיל לרצות אותה והוא לא יכול לעשות שום דבר עם זה!

 • הוא לא יכול "לכבות" את הרצון הזה, בדיוק כמו שהוא לא יכול "להדליק" אותו כאשר פוגש מישהי שלא תואמת את רשימת הדרישות שלו.

אז אם גבר לא מוכן להיכנס איתך לקשר רציני ולא מתלהב מהרעיון הזה יותר ממך, סימן שאחד הסעיפים ברשימת הדרישות שלו, לא מצא מענה אצלך.

בואי נראה את הסעיפים המרכזיים שיש ברשימת הציפיות של רוב הגברים, שבגללם את עלולה "להיפסל".

ברגע שתביני את הדברים האלה, תוכלי לזהות במהירות אם את עושה טעות כלשהי שמונעת מהגבר לרצות בטירוף קשר רציני, חזק ומחייב איתך ורק איתך!

יש 5 דברים מרכזיים שלפיהם גבר מבין אם את
מתאימה לו לקשר רציני:

1. יופי ואטרקטיביות – האם את מספיק "חמה" בשבילו? האם החברים שלו יקנאו כשיראו אותו עם הבחורה הזו? האם את לפחות נראית מספיק טוב כדי שהוא לא ירגיש מובך מזה שהוא יוצא איתך? האם הגברים האחרים יחשבו שיש לו מזל בגלל שהוא יוצא איתך?

כל השאלות האלו יושבות במחשבה האחורית של הגבר וחשובות מאוד בשביל לשמור על האגו שלו (למרות שברוב המקרים הוא לא יודה בזה).

שימי לב! הוא יכול להימשך אליך עד מוות, לא משנה איך את נראית. הוא יכול להיות מאוהב בך בגלל הרבה דברים שהם מעבר ליופי – הרגשות והחוויה שהוא מקבל ממך, החכמה והאישיות שלך, האינטליגנציה וחוש ההומור שלך (גברים מאוד מעריכים את הדברים האלה).

אבל באותו הזמן הוא יכול לעצור את עצמו מלצלול לקשר רציני אתך אם הוא לא מרגיש שגברים אחרים נמשכים אלייך.

 • אני יודעת שזה נורא סקסיסטי, שוביניסטי ומטופש, אבל זו האמת. "להחזיק" מישהי "חמה" לידך, זה סמל סטטוס בשביל הרבה מאוד גברים!

בעתיד אני אלמד אותך איך להראות לו בצורה עדינה אבל מכרעת, שגברים אחרים רוצים אותך ומפנטזים עלייך, ואיך לבנות אצלו בראש את התמונה שבה הוא יראה אותך נחשקת על ידי גברים אחרים ויבין שהוא עלול לפספס הזדמנות שנמצאת כבר בידיים
שלו. אבל זה נושא נפרד…

בשלב הזה המטרה שלך להוציא מעצמך את המקסימום ברמת הטיפוח האישי ולהבין שהוא צריך לקבל סיבות טובות להתגאות בך בפני גברים אחרים.

2. אינטליגנציה – האם את מספיק חכמה ואינטליגנטית כדי להיות איתו, אבל לא חכמה יתר על המידה?

מצד אחד, אף גבר לא רוצה להרגיש הוא יוצא עם "נעל", אבל אם זה משהו שגברים רבים מוכנים "לספוג", יש משהו שמפחיד אותם הרבה יותר.

האמת העצובה היא, שהרבה גברים מפחדים מנשים שיותר חכמות מהם. שוב מטופש, נכון? ברוכה הבאה למוח הגברי. הם מרגישים מאויימים מזה, ואחד הדברים הכי חשובים בשבילם – האגו שלהם, נפגע.

המטרה שלך לא לשחק את עצמך טיפשה ומטומטמת כמו תיכוניסטית מאוהבת, אלא לקחת בחשבון שאם תגרמי לו להרגיש יותר נחות ממך ותפגעי באגו שלו, את תאבדי אצלו הרבה מאוד ניקוד.

3. נידיות – האם את נידית, תלותית וחסרת ביטחון איתו? נידיות והערכה עצמית נמוכה אלו תכונות הורסות משיכה לחלוטין.

בדיוק כמו שאת נדחית ברוב המקרים מגברים ש"רודפים" אחרייך עם הלשון בחוץ ומתחננים שתהיי איתם, כך גברים סולדים מנשים שעושות להם את אותו הדבר או משדרות את זה דרך ההתנהגות שלהן.

 • אסור לך לתת לו להריח נואשות! זו בדיוק הטעות שרוב הנשים עושות כשמתאהבות במישהו ומאבדות את הראש לגמרי. כתוצאה מזה הגבר זורק אותן והן לא מבינות למה זה קרה.

אנחנו נדבר בעתיד איך להימנע מזה ומה הדבר הנכון שצריך לעשות גם כשאת מתה להתקשר אליו, לשאול מה הוא עושה, לבדוק אם הוא כתב לך משהו ולברר מה הוא עושה עכשיו. בינתיים תזכרי – זה משדר נואשות ואסור שהוא יריח את זה.

4. תנודתיות רגשית – האם את יורדת מהפסים הרבה או מגיבה בצורה מוגזמת לכל דבר שהוא עושה? האם את אוהבת לעשות דרמות ומצבי הרוח שלך משתנים בפתאומיות?

זה לא משנה אם התגובות שלך מוצדקות או לא, מה שחשוב – איך הוא מתייחס אליהן. אם הוא רואה את זה בתור תגובה מוגזמת וזה קורה לעיתים קרובות מבחינתו, את מפסיקה להיות בשבילו "חומר לקשר רציני".

5. האם את מאפשרת לו להיות "הוא עצמו"? – האם הוא מרגיש שהוא יכול להיות רגוע ונינוח כשהוא איתך או שהוא תמיד במתח – מה את תדרשי ממנו הפעם?

האם הוא מרגיש שאת מנסה להפוך אותו למישהו אחר או שהוא מרגיש שאת מקבלת אותו כמו שהוא?

יש לי חברה קרובה שתמיד ניסתה לשנות את הדרך שבה בני הזוג שלה מתלבשים, ניסתה להכתיב להם איך להתנהג ולשנות את התחביבים שלהם, והיא לא הבינה למה אחרי כמה שבועות כל הגברים בורחים ממנה.

אחרי שישבנו איתה ועברנו על כל הקשרים הקצרים שהיו לה, גילינו את הדפוס השגוי הזה.

ברגע שהיא שינתה אותו לדפוס חדש והתחילה להראות לגבר איך היא מעריכה את מה שיש לו ואיפשרה לבן הזוג התורן שלה להיות "הוא עצמו" ולהפסיק להרגיש תחת איום לשינוי, תוך חודש וחצי היא קיבלה ממנו הצעת נישואין.

 • אם את רוצה לשנות משהו בגבר שלך, יש דרכים לעשות זאת "מתחת לרדאר", ואני אדבר איתך על זה בנפרד בעתיד.

כרגע חשוב שתביני שחשוב לך לתת לו להרגיש שאת מאפשרת לו להיות "מי שהוא" ולא מנסה לשנות אותו בצורה נראית לעין עבורו.

 

אז איך לגרום לו לרצות להיכנס לקשר רציני איתך?

כך תגרמי לו לרדוף אחרייךכתבתי ספר שלם על הדברים שגורמים לגבר להתאהב בך נואשות ולהחליט שהוא רוצה להיות איתך במערכת יחסים.

הספר הזה נקרא "כך תגרמי לו לרדוף אחרייך ב-6 צעדים פשוטים".

בפנים, אני מסבירה בדיוק מה אישה יכולה לעשות ולהגיד, כדי ללחוץ על כל "הכפתורים הנכונים", ליצור משיכה רגשית ולגרום לגבר לרצות להתחייב כלפיה.

אני גם חושפת בספר הזה סודות קטנים כמו:

 • מה הפנטזיה הנסתרת והטיפשית, שבאופן מוחלט שולטת במחשבות שלו (וגם יושבת בתת מודע), ומחבלת בכל ניסיון שאת עושה לגרום לו להתחייב…
  ואיך לגרום לו "להתבגר" ולהחליט להיות שלך ורק שלך.
 • איך לגרום לו להתחרות עלייך, לנסות להרוויח אותך ולרדוף אחרייך.
  אפילו אם הוא לא הראה עניין בקשר רציני בעבר.
 • מה הצעדים שמדוייקים שצריך לעשות אם היום יש לכם סקס ללא מחוייבות (יזיזים), אבל את רוצה קשר רציני איתו.
  איך לגרום לו לראות בך את האישה שרוצה להיות איתה ביחד ולהתחייב אליה.
 • איך לגרום לו לקרוא לך "החברה שלי" בפני החברים שלו, המשפחה שלו ואפילו האקסית שלו, בלי שתצטרכי להתחנן ולבקש ממנו ללכת לקראתך.
  הוא ירצה לעשות זאת לבד אחרי שתקבלי את פיסת הידע שתראה לך איך עושים את זה.

ועוד הרבה דברים נוספים…

אני מסבירה על הכל ממש פה: כך תגרמי לו לרדוף אחרייך ב-6 צעדים פשוטים »

אני לא רוצה שתרגישי אף פעם חוסר בטחון וחשש כשאת מתחילה לצאת עם גבר, ותגלי מה דרוש כדי להיות האישה שהוא לא יכול לחכות לרגע שיהיה קרוב אליה פיזית ורגשית, שוב ושוב ושוב.

הירשמי עכשיו בחינם, כדי לקבל טיפים ועצות ישירות למייל שלך, שיקחו את ההצלחה שלך עם גברים, לגבהים חדשים:

 

איך לגרום לו לרדוף אחרייך
36 תגובות על “למה הוא עדיין לא מוכן לעזוב הכל ולהיות רק איתך?
 1. ליסה

  מיכל , אני לאמאמינה שאני כותבת את מה שאני מספרת לך כרגע , רשתי את הספר שלך , עשיתי כל צעד עם הבחור המיוחל שרשמת . החל מאחד עד חמש (כמובן בוורציות שונות ותכנים שונים מין הסתם) . הבחור הכי לא רציני שקיים והכי שחקן בבחורות חזר להתחלה של הקשר שלנו הוא בעצמו מדבר על חתונה וילדים (רק בגדר הדיבור) ויוזם ועושה דברים שהוא לא עשה בעבר. אני מרגישה שהוא צריך עוד טיפת עבודה עד שאוכל להפגש איתו שוב . מה לעשות עד אז ? עוד סוג של עצות ? ממש לסחוט אותו עד הסוף כדי שיהיה שלי ?

  • מיכל מ.

   אהלן!

   תעלי בבקשה את השאלה שלך בפורום היועץ של רוכשות הספר, ואני אשמח לענות לך שם בפירוט!

 2. di101

  בזמן האחרון אני התחלתי להרגיש שאני מעיקה עליו אם תלונות של יחס… כנראה שאני כבר דוחקת אותו פינה מה שאני לא רוצה לעשות רציתי לשאול אם יש אפשרות לתקן את זה?
  להפסיק להתלונן יעזור? אבל אני לא רוצה שזה ישאר ככה גם…

  ( אשמח לעצה במייל)

 3. V23

  היי,
  איפה אני יכולה למצוא את הספר שלך?

  אני יוצאת עם גבר שלי כמעט 3 שנים,הקשר היה די מסובך
  ועשיתי הרבה שטויות(גם בגידה הייתה שם) ברוך ה' עברנו את זה וכעת הוא שוב סומך עליי במאה אחוז..
  יש לנו תכניות לעתיד והכל טוב..אך לפעמים אני מאבדת תקווה שמתישהו נתחתן!..
  חשוב לי לציין כי הבחור הוא מאוד רציני ומילה אצלו זה ברזל!

   • דניאלה

    מיכלי יש גבר שאני רוצה והוא לא בעניין בהודועות האחרונות כשהיה עם בחורה רשם לי שהוא שונא אותי שהוא לא סובל אותי וזה מוזר כי הוא בחיים לא מדבר אליי ככה ואני די חושבת עליו בזמן האחרון הוא מקסים והכל אני פשוט הרסתי את זה ואין לי מושג איך הוא טוען שהייתי מגעילה אליו בגלל ששתיתי אלכוהול ודיברתי בפון עם מישהו איך אני מחזירה אותו אליי?

   • morischn

    את יכולה להיות רומנטיקאית לבד מבלי שאף אחד ייעץ לך את ילדה גדולה ואת יכולה להכיר לבד את הגבר שלך תלמדי להתפשר קצת ולתת אהבה ותקבלי בחזרה

    • morischn

     מה שעשית את זילזלת בו וזה עיצבן אותו וחבל יכלת להצליח אבל הרסת תחכי לזמן מתאים על מנת לפתוח בשיחה על מה שקרה באריכות ובנחת ותשתדלי לא לזלזל בו עוד פעם כי בפעם הבאנ הוע לא ירצה להתייחס לרומנטיקה איתך בהצלחה חברים

  • משה

   ממי, אם בגדת בו ועוד זמן יחסית קצר לאחר שהכרתם אז הוא לא הגבר של חייך. צאי מהסרט!

   • עופר אגו

    צודק! כמו שקורה לבוגדת הסדרתית מרעננה
    היא עוברת מגבר לגבר כולם כבר יודעים שהיא בוגדת והיא לא מבינה למה הם לא עוזבים את האישה שלהם בשבילה
    היא ממש מקצוענית!!!
    בכל מקום שהיא נמצאת משתמשת באותה שיטה היא נורא נחמדה וחייכנית מספרת על הבעיות עם בעלה ואז מספרת על הקעקוע של הפרפר/יתוש באזור ה….ומשם הדרך למיטה או למחסן קצרה….
    תשאלו את הבוס מהרצליה את החבר הזקן של ההורים מחול החבר מחדרה את השכן לשעבר מדירת הגג ועוד….
    כל זה עם 4 ילדים
    אישה נחש מזוייפת וללא מצפון
    תנו לה רק פנדורה לואי ויטון ולשקר
    במקרה או לא היא גרה קרוב לצומת
    ראו הוזהרתם/ן

 4. ריקי

  הבעיה שלנו הנשים היא שאנחנו מוכרות הכל בזול. הכל חשוף הכל בחוץ הכל בסקס וכולנו מציעות את אותו דבר לבחורים. למה שיתחייבו כאשר השוק מוצף? זאת עושה בלגן נלך מיד עם השניה והשלישית והחמישית. במקום להיות אחיות הפכנו לחיות טרף שמתחרות אחת בשניה והתוצאה היא שהגברים חוגגים.

  • משה

   נכון. אבל זה מאז ומעולם היה ככה. התחרות והקנאה בין נשים היא הסיבה העקרית למעמד האישה בחברה ולא אף גבר כפי שאירגוני נשים למינהם מנסים להציג.
   את שואלת למה? כי ככה אלוהים החליט.

   • יחזקאל

    יבחור טוב

   • יפית

    וואלה צודק..גועל נפש מה שהולך היום..פחות כבוד.ואיבוד שליטה על מעשים.

   • דפנה

    משה שלום.

    אתה חושב לפני שאתה כותב ? תנשום עד 10 , תפסיק להרגיש קורבן ותמלא את ליבך במחשבות חיוביות.
    יהיה לך יותר טוב בחיים.

    • מיכל

     מה שנכון נכון, לא כל הבחורות מתנהגות ככה, מסליד ביותר הדיבורים המזלזלים האלה!!! ואם כבר מדברים על בגידות וחוסר אמון! האחוזים הגבוהים ביותר הם אצל הגברים!! אישה היא חכמה, חושבת קדימה, ומלאת רגש! אז ככה שנדירות הם הנשים הבוגדניות והזולות, ומבחינתי לאישה יש כבוד !!! ולא כל אחת תתן לעצמה את השם הבזוי הזה!!! אז אל תמהרו להגיב!! בלי לדעת מה אתם מוציאיים מהפה! ונשים יקרות תכבדנה את עצמכן!! ותעריכו!! כי יש הרבהה הרבה על מה!!!!!

  • אדר

   צודקת ממש. שכחנו את החכמה שלנו והפכנו לסתומות שאין דברים כאלה.

  • הילה

   נכון כמה שאת צודקת
   וזה מאוד מצער

 5. נגה

  נוראנ מעניין מה שכתת מיכל ואני מיישמת בדיוק את חמישת הדברים שפירטת למעלה ונותנת לגבר שאני איתו את היחס הכי טוב בעולם והוא גם לא מפסיק להודות לי על זה ולהעריך את זה אבל הוא לא מוכן לקרוא למה שקורה ביני לבינו זוגיות ולא רואה אותי כחברה שלו אלה חברה טובה. אז איפה הטעות? למה הוא בכל זאת לא מוכן לקדם שום דבר ביננו? אני כל כך אשמח להתייחסות ממך. תודה.

 6. ענת

  נשמע טוב

 7. תומר

  אוי בנות בנות..
  קודם כל-שאפו על החומרים. מודה שעיינתי בהם בקפידה כדי להיות מוכן ומתוחכם יותר. מנסיון? בחורות קנאיות, נידיות וכאלה שמעירות על כל דבר כל היום-זה הסוג הכי בלתי נסבל, גם אם תהיי בר רפאלי תקבלי את הבעיטה שלך. שחררו ורק ככה נחזור לבסיס האם באהבה כל יום.

  • הילה שרון

   רק שתדע בחור נחמד שכמוך ….תומר…..בטח ובטח אתה נהנה לקרוא מה שבנות כותבות על מנת ליישם את זה על הבת זוג שלך כבר רואים כמה חצוף …אולי אם היית לומד ערכים מאמא אז המצב היה שונה כי רק שם אפשר להבין אישה …ואילו אתם הגברים בכללללללל לא מקנאים אצלכם זה הכי פשוט אקדח שתיי יריות במקרה הטוב יתאבד גם הוא…אז יאלללה לא מתעסקים עם הלב ובטח לא באימון ואני מתכוונת לשני הצדדים..

 8. זוהרה

  הייתי רוצה לקרוא יותר את מה שיש לך להציע אני חושבת שיש לי מה ללמוד ממך…

 9. מזלית

  מעניין הייתי רוצה לקרא עוד

 10. יחזקאל

  את מגניבה מיכל

 11. משי

  הייתי רוצה לקרוא עוד..
  זה ממש מעניין וחומר למחשבה …
  אני מרגישה שיש לי המון מה ללמוד ממך…

 12. דיקלה טומי

  מסקרן מאד טוב ללמוד ולהחכים

 13. נסטסיה

  אבל, את לוקחת בחשבון נתון שעצם לקיחתו בחשבון מראה על פגיעות, על מוכנות לדרוך על עצמך, לסנן דברים בך עצמך על מנת לזכו ב'פרס. מה את כלבה של מישהו תגידי לי? או שפשוט מנסה להוליך אותו שולל, בהתחלה, ממש כמו גבר פרימיטיב טיפוסי. להבטיח גבהות והרים ולקבל טבעת ואז 'להשמין כמו פלצת'- לחשוף לו מי את- בין אם זה חוכמה או כל תכונה אחרת שעלולה לערער לו תאגו. למה לעזעזל ? זוגיות אמורה לעזור לאנשים לצמוח, להתפתח האחד בתוך השני ומחוץ. זו צמיחה
  בעצמך אמרת בתגובות שמעמד הנשים בחברה לא משתנה בדיוק בגלל הדברים האלה

  המטרה שלך לא לשחק את עצמך טיפשה ומטומטמת כמו תיכוניסטית מאוהבת, אלא לקחת בחשבון שאם תגרמי לו להרגיש יותר נחות ממך ותפגעי באגו שלו, את תאבדי אצלו הרבה מאוד ניקוד" -אז תאבדי ניקוד אוי ואבוי. ואם חשבת שזה חשוב, אז הפרס' שלך בדיוק שווה לך, הכל טוב והתגובה שלי מיותרת. אם לא אז יש מצב שהוא, והאמת אולי כואבת, פשוט לא מגיע לך לקרסוליים. עדיין רוצה אותו? אז כנראה יש לך אגו גדול יותר משל גבר! ממש כמו כוסית חכמה שעדיין מרגישה צורך בחברה שמנה או טיפשה. בסופו של דבר חוסר ביטחון ילדותי שכבר מזמן אין בכלל צורך בו. קיצור חפרתי. נדודי שינה

 14. Shar

  היי אצלי זה די שונה …
  כמה בחורים מנסים לצאת איתי ( למרבה. הרוב הצער ערבים שאני עובדת איתם ) ודי לא באה לי זוגיות ….
  אני מרגישה די בודדה אבל אין לי "כוחות" ו"עצבים" לזה וקיצר לא באה לי אם יש לך אצה לגבי זה????

 15. ליאן

  אני אתקצר את הסיפור שלי..הייה לי חבר בערך חצי שנה,נפרדנו לפני שלושה חודשיים הספיק להיות לו חברה (לשבוע לא רציני) והוא כל הזמן חוזר לדבר איתי ותמיד אני מראה לו שאני צריכה אותו אני אוהבת אותו ממש ואני מתה שנחזור אני רק לא יודעת איך לגרום לו לרצות אותי שוב,אנחנו לא כל כך בקשר רק לפעמים …

 16. תמר

  אני מאוהבת, אני לא יודעת איך להסתיר את זה.. הוא יודע וזה מרגיש לי כאילו היחס בינינו הדדי, לא היה בינינו כלום. זה נראה כאילו הוא מפחד לקחת צעד קדימה. אני לא אחת שתעשה את הצעד הראשון. אני מפחדת לפספס את המומנט, אני עושה את מה שאת כותבת מאז ומתמיד.. נראה לי שזה האופי שלי ברגיל. את מסדרת את הכל בצורה ממש נכונה.
  תודה רבה על הכל(:

  • אין חכם כבעל נסיון

   מניסיון אני יכול להגיד שעדיף לנסות ושזה לא יצליח(את מפחדת רק מזה) מאשר לחיות כל החיים אם המחשבה "מה היה קורה אם" ואז זה כבר יהיה מאוחר מדי….יהיה מה שיהיה,כל דבר עדיף על זה

 17. שרה אוקסנהורן

  נשמע שיודעת היטב איך הראש של גברים פועלים תותחית

 18. אתי לוי

  היי
  אני גרושה וגם בן זוגי אנחנו בייחד כבר שנתיים וחצי וגרים בייחד עם הבן הקטן שלי ונכון להיום אני מאוד רוצה למסד את הקשר בכדי להרגיש יותר בטוח לא רבנות כן.. אבל הוא לא מוכן בשום אופן הוא טוען שמתחתנים זזה גורם לגירושין וגם ככה אנחנו לא הולכים להביא ילדים (הגיל שלנו) אז נזדקן בצורה הזו לי זה לא נשמע טוב בגלל כל מיני סיבות שלא אפרט כאן מה כן ניתן לעשות בשביל לשנות את הדעה שלו או את שלי שאולי הוא צודק ועדיף להישאר ככה
  תודה

 19. מאיה

  הי מאיפה אני יכולה לקנות את הספר?.תודה

 20. Aviva gross

  אהבתי קראתי בעיון מענין מבקשת לקבל עוד חומר בנושא. ייישר כח. צודק בהחלט תודה??