הרווחתי דרך חדשה להסתכל על החיים – ועכשיו אני מאושרת!

מה לעשות אם הוא מבקש ספייס

 
את המכתב הבא, קיבלתי מאביגיל – אשה אמיצה שאחרי תקופה ארוכה של רווקות, החליטה לעבור שינוי, ולקבל את חיי הזוגיות שתמיד שחלמה עליהן.

מה שהיא עשתה באמת מעורר השראה בצורה בלתי רגילה! קראי את זה:

הייתי רווקה במשך שש שנים אחרי שביטלתי את האירוסין שלי. זה היה הדבר הנכון לעשות, אבל מאז שזה קרה, היה לי קשה מאוד עם דייטים…

רק לעיתים רחוקות פגשתי גברים איכותיים, או מישהו שלפחות עמד בסטנדרטים שהאקס שלי השאיר אחריו. כל הזמן הייתי עסוקה בלערוך השוואות, ולא הצלחתי לפגוש גברים שבאמת רציתי לבלות איתם את הזמן שלי, גברים שבהם בטחתי, גברים שיש להם שאיפות, וכו'.

הגעתי לא אחת לשפל מבחינה רגשית, ושאלתי את עצמי אם עשיתי את הבחירה הנכונה כשעזבתי את החבר שלי לשעבר. העתיד נראה לי באותה תקופה עצוב, בודד, עלוב ומעורר רחמים. אז החלטתי שאני מצטרפת לתוכנית "הדרך המהירה להכיר את מר מושלם ", כי היה ברור לי שאני צריכה לקבל הכוונה וידע שאין לי כרגע, ולהבין מה עלי לעשות שונה, כדי להגיע לאהבה שאני רוצה.

ופתאום קיבלתי דרך חדשה – אופטימית יותר, ושונה מאוד, להסתכל על החיים –  והרגשתי איך אני מקבלת 'בוסט' להערכה העצמית.

אני עדיין צופה מדי פעם בחלקים שאני אוהבת בהדרכות, כדי לקבל עוד 'בוסט' כזה לביטחון.

דבר ראשון, למדתי להיות פתוחה לכישלון. עכשיו, אני פוגשת הרבה יותר גברים, ואם הם לא מתאימים לי, או שהם דוחים אותי, או אם משהו אחר משתבש, אני פשוט ממשיכה הלאה במהירות. לפעמים הדחייה עדיין כואבת, אבל במקום לקחת את זה באופן אישי, למדתי לחשוב על זה כעל עוד חוויה, שנותנת לי יותר ידע וניסיון.

אני יודעת שאני בן אדם מדהים, ואם הגבר לא בוחר בי בחזרה, אז זה בסדר גמור. לא הפסדתי שום דבר, ולא הרווחתי שום דבר.

הבנתי שאם אני רוצה לפגוש בחור מדהים ולפתח איתו קשר רומנטי ומחייב, אני חייבת לנסות. אימצתי את זה כמנטליות, והטמעתי אותה בתוכי – "אני חייבת". אני חייבת לומר לו שלום, לפתוח איתו בשיחה, לשלוח לו את ההודעה, חייבת לעשות מאמץ, וכן הלאה.

הבנתי שאם אני רוצה לקחת את השליטה על חיי האהבה שלי, זה תלוי רק בי – בדיוק כמו הקריירה שלי, הפרוייקטים שלי, החברויות שלי וכל דבר אחר.

רק שעכשיו הכל שונה… אם בעבר הייתי פאסיבית יותר, שמחה מכל הזדמנות ומקווה בסתר שהפעם זה יצליח, עכשיו יש לי את הכלים 'לגרום' לזה להצליח.

בנוסף, גם למדתי שפעם, הייתי 'הולכת על בטוח' עם גברים, והיום אני כבר הרבה יותר פלרטטנית וחצופה. וההבדל הוא ענק! עכשיו אני לא יודעת למה אי פעם עצרתי את עצמי מלומר את מה שאני באמת רוצה להגיד, או לעשות את מה שאני רוצה לעשות.

ואני חייבת להודות – הגישה החדשה מושכת אלי גברים בצורה בלתי רגילה!

גברים פשוט מתים על זה שאני ישירה איתם.

בכל אופן, אני אמנם עדיין רווקה, אבל הדייטים הופכים לקלים הרבה יותר. חברה שלי אמרה משהו על מספר הגברים שאני פוגשת ויוצאת איתם לאחרונה… היא קראה לי מלכת הדייטים! 

עכשיו אני כבר לא מחכה שגבר 'יסכים' להיות איתי. עכשיו אני מרגישה שיש לי את הכוח לבחור את הטוב ביותר. ואני בודקת את האופציות בלי חששות, כי אני יודעת איך לעשות את זה. והאמת… הגברים שיצאתי איתם מוכנים לעמוד בתור ולהתחרות עלי.

זה מאוד ברור שאני כבר לא אותה הבחורה שהייתי לפני כמה חודשים. השינוי הוא עצום!

עדיין לא פגשתי מישהו שבאמת הייתי רוצה לפתוח איתו בקשר רומנטי רציני,  אבל בכל דייט, ובכל שיחה חדשה, ובכל מצב חברתי חדש – אני לומדת, וממשיכה ללמוד.

-אביגיל"

אז איך לגרום לו "לאבד את הראש" בגללך?

כך תגרמי לו לרדוף אחרייךכתבתי ספר שלם על הדברים שגורמים לגבר להתאהב בך נואשות ולהחליט שהוא רוצה להיות איתך במערכת יחסים.

בספר הזה אני מפרטת את הדרכים שתוכלי להשתמש בהן בזמן אמת, עם הגבר שאת רוצה. כל מה שאת צריכה – לקרוא ולבצע!

הספר הזה נקרא "כך תגרמי לו לרדוף אחרייך ב-6 צעדים פשוטים".

בפנים, אני מסבירה בדיוק מה אישה יכולה לעשות ולהגיד, כדי ללחוץ על כל "הכפתורים הנכונים", ליצור משיכה רגשית ולגרום לגבר לרצות להתחייב כלפיה.

  אני גם חושפת בספר הזה סודות קטנים כמו:

  • מה עליך לעשות כדי לעורר בו משיכה רגשית בלתי נשלטת כלפייך!
   מהלכים פשוטים וברורים (בדיוק כמו הדוגמאות שראית כאן), שיעשו את העבודה בקלות ובמהירות.
  • איך לגרום לו להתחרות עלייך, לנסות להרוויח אותך ולרדוף אחרייך.
   אפילו אם הוא לא הראה עניין בקשר רציני בעבר.
  • מה הפנטזיה הנסתרת והטיפשית, שבאופן מוחלט שולטת במחשבות שלו (וגם יושבת בתת מודע), ומחבלת בכל ניסיון שאת עושה לגרום לו להתחייב…
   ואיך לגרום לו "להתבגר" ולהחליט להיות שלך ורק שלך.
  • מה הצעדים המדוייקים שצריך לעשות אם היום יש לכם סקס ללא מחוייבות (יזיזים), אבל את רוצה קשר רציני איתו.
  • איך לגרום לו לקרוא לך "החברה שלי" בפני החברים שלו, המשפחה שלו ואפילו האקסית שלו, בלי שתצטרכי להתחנן ולבקש ממנו ללכת לקראתך.
   הוא ירצה לעשות זאת לבד אחרי שתקבלי את פיסת הידע שתראה לך איך עושים את זה.

  ועוד הרבה דברים נוספים…

  אני מסבירה על הכל ממש פה: כך תגרמי לו לרדוף אחרייך ב-6 צעדים פשוטים »

  אני לא רוצה שתרגישי אף פעם חוסר בטחון וחשש כשאת מתחילה לצאת עם גבר, ותגלי מה דרוש כדי להיות האישה שהוא לא יכול לחכות לרגע שיהיה קרוב אליה פיזית ורגשית, שוב ושוב ושוב.  איך לגרום לו לרדוף אחרייך