למה הוא מתרחק ממך ומפסיק ליצור קשר בעצמו?

תעשי את זה והוא יתקשר שוב ושוב

 

הנה 3 הסיבות שיסבירו לך למה ירד לו ממך…
ומה עלייך לעשות כדי שהוא לא יוכל לעמוד בזה ויתקשר.

 

היי,

אם יצאת עם מישהו שנראה מעוניין בהתחלה, אבל פתאום הוא הפסיק להתקשר, יש לי חדשות טובות בשבילך.

אני אספר לך למה גברים עושים את זה, ואגלה לך את הטעות הענקית שאת כנראה עושה, שבגללה הוא מתרחק ממך…

למה גברים מתרחקים מפסיקים להתקשר?

כשגבר לא מתקשר אלייך אחרי שהרגשת שכבר התקרבתם ונוצר קשר עמוק ביניכם, יכולות להיות לזה רק 3 סיבות אפשריות:

 1. הוא לא יודע מה לעשות עם הקשר שלכם בגלל שזה לא הגיע בזמן הנכון בשבילו.
 2. הוא לא יודע מה לעשות עם הקשר שלכם כי הוא לא בוגר ולא מסוגל להתקרב עוד.
 3. משהו שנאמר או נעשה רומז לו שקשר איתך זה לא הדבר הנכון בשבילו.

אין שום דבר שאת יכולה לעשות עם שתי הסיבות הראשונות. לא משנה כמה את מדהימה, גבר שלא מוכן למערכת יחסים לא יהפוך פתאום למוכן בגלל מי שאת או בגלל משהו שעשית או אמרת.

אבל לפני שאת מתחילה לחשוב שאת בטעות עלולה "לדפוק" את זה עם הסיבה השלישית, יש משהו ממש מרתק שמתרחש במוחו של הגבר בדייטים הראשונים שלכם, שאת חייבת לדעת עליו…

 

מה את צריכה לדעת בדייטים הראשונים והקריטיים האלה?

תראי, גברים יהיו מאוד קשובים בתחילת מערכת היחסים, ואם את יודעת איך לדבר איתם על זה ומה לשאול, הם יהיו מאוד כנים ויגידו לך בדיוק מה הם מחפשים ובאיזה שלב הם נמצאים בחיים שלהם.

אני בטוחה שנתקלת בקטע הזה שקורה בתחילת הקשר, כשאתם רק מתחילים לצאת ויש את המשיכה החזקה הזו של ההתחלה. ולמרות שאתם רוצים להיות כל הזמן ביחד, עדיין יש איזה קול פנימי שמזהיר אותך שאם אחד מכם יתקדם מהר מדי, אז זה יהרוס את כל המשיכה.

ואז את מרגישה שצריך להתקדם לאט ולעשות הכל בזהירות.

אני מתכוונת לזה שלזרוק איזו הערה לאוויר בסגנון "נמאס לי כבר מדייטים, אני יוצאת רק עם מישהו שמוכן לחתונה ולמשפחה, ונגור בבית עם גינה…", כנראה לא תהייה הדרך הכי טובה להתחיל לשתף וללמוד מה כל אחד מכם מעריך ומחפש.

נשים שמבינות את האיזון העדין הזה בין להיות פתוחה עם הרצונות שלה, לבין לתת את האפשרות לקשר המיוחד ביניכם להתפתח ולהבשיל בעצמו, לפני שאת ממסגרת אותו בגבולות, אלו הן הנשים שגברים פשוט נדבקים אליהן ולא יכולים לעזוב אותן.

 

אני רוצה שאת תהיי אחת מהנשים האלה…

ובשביל זה את צריכה להבין את הדבר הבא:

הקצב שבו את רוצה ומוכנה להיכנס לקשר והמהירות שבה את מחליטה שאת רוצה קשר עם הגבר הזה, שונה מהקצב והמהירות שבה הגבר מחליט לגבי הרצון שלו בקשר הזה ובמערכת היחסים הזו.

ואם את תנסי לכפות עליו את הקצב שלך, הוא ברוב המקרים ירגיש שאת מלחיצה אותו ויעדיף "לברוח" מאשר להתקדם בקצב שלא נוח לו איתו.

עכשיו אני הולכת להראות לך מהו אחד הדברים שעליך להיזהר ממנו, כדי שגברים יפסיקו להיעלם לך וכדי שתוכלי למצוא את התיאום הנכון בין הקצב שלך, לקצב שלו.

אז תקראי טוב עד הסוף ואל תעשי את הטעות שאראה לך עכשיו.

 

הסיבה המרכזית שבגללה גברים בורחים, ולמה לא מדברים עליה

כתבתי למעלה את 3 הסיבות שבגללן גבר לא מתקשר, ואני רוצה להרחיב טיפה כי אני יודעת שאת רוצה לעשות את הכל כדי להשיג מערכת יחסים מעולה עם הגבר שאת רוצה.

תקשורת היא ללא ספק אחד הדברים הכי חשובים במערכת יחסים, ועדיין ישנה תופעה ממש נפוצה שבקושי מדברים עליה. התופעה הזו מתרחשת בזמן השיחות הראשונות שלכם ויכולה לגרום לו להתחיל תפוס מרחק ממך.

זה משהו שיכול לגרום לך להרבה כאב ותסכול, ואני רוצה לעזור לך להימנע מזה.

לתופעה הזאת אני קוראת "קשר בזק"

הרבה נשים, זמן קצר אחרי שהכירו את הגבר, מרשות לעצמן להיכנס לקשר הבזק הזה. זה קורה כאשר האישה חושבת מוקדם מדי שהיא נמצאת במערכת יחסים עם הגבר, שהם יבלו מעכשיו את כל הזמן ביחד והיא בטוחה שהוא לא יצא לדייטים עם נשים אחרות.

וזה קורה לפני שהגבר הספיק בכלל לדבר על מערכת היחסים שלהם ולהחליט מה הוא רוצה.

ואז היא מתאכזבת כשמתברר לה שהוא לא איתה בצורה בלעדית או שהוא לא מתכנן לראות אותה ביום שישי בערב.

איך לעמוד בפיתוי של קשר הבזק?

במקום שתוציאי את כל האנרגיות שלך על ליצור ולתחזק את "קשר הבזק" הלא יציב הזה, התרכזי בלעשות את הפעולות שמשכט את הגבר שאת רוצה אלייך, ויצרו איתו חיבור ברמה הרגשית.

הנה מה שעלייך לעשות:

צעד 1: התנהגי מתוך ה"אני הכי טוב" שלך

האם את מוצאת את עצמך לפעמים דואגת או חוששת סביב כל מה שנוגע למערכת היחסים שלך? לכל אחת יש את הפחדים האלו – מעין קול פנימי כזה שגורם לך להרגיש שאת מפחדת או דואגת ממשהו.

כשהקול הזה מופיע, קבלי אותו בתור מה שהוא. הקול הזה הוא ביטוי לפחדים או דאגות שיש לך, אבל הוא לא מייצג את ה"אני הכי טוב" שלך. לעיתים, הקול הזה מנסה לומר לך משהו שיכול לעזור, אבל ברוב המקרים הוא אינו צודק ורק מבלבל אותך יותר ומגביר את חוסר הביטחון שלך בקשר.

הקול הזה הוא לא האני הכי-טוב שלך והוא לא מייצג אותך בשיאך. הוא חלק ממך, אבל הוא לא כל מה שאת.

עצם זה שתהיי מודעת לכך שהקול הזה הוא לא "את", אלא הוא פשוט "קול" וזהו, יעשה את ההבדל באיך שאת חיה את החיים שלך ואילו בחירות את עושה במערכות היחסים שלך.

אם את תאפשרי לקול הזה לדבר מתוכך ולהשתלט על המחשבות והרגשות שלך, זה לא יעזור לך באהבה ומערכות יחסים. במיוחד עם גברים.

אל תעשי את הטעות ואל תתני לקול הזה להוביל אותך. מה שנשים חכמות עושות, ואת יכולה להתחיל בזה כבר עכשיו, זה להשתמש בקולות האלה וללמוד כמה דברים על עצמך ועל החששות והפחדים שלך. ולאחר מכן להרפות מהקול ולתת לו ללכת.

 • עלייך "להתבונן" בקול (כאילו את מישהו שצופה מהצד) במקום "להרשות לו לנהל" לך את העניינים, זה הדבר שיעשה את כל ההבדל! זה הדבר שישאיר אותך מודעת יותר, אוהבת יותר ומחוברת יותר.

למעשה, להיות מודעת לקול ואז להחליט מה לעשות ואיך להגיב מתוך מקום עמוק ושלם יותר, מאיפה שהלב שלך באמת נמצא (האני האמיתי), יכול לעשות ויעשה שינוי מדהים בחיים שלך לטובה!

וכל מה שאת צריכה, זה לשנות את הצורה שבה את מקשיבה לקול הזה.

צעד 2: התחילי לחיות את החיים שמושכים את הגברים הטובים ביותר

להרבה נשים יש חיים נהדרים. אבל ברגע שהן פוגשות גבר, הן מתרכזות יותר מדי ב"להעניק" לו או לנסות " לְרָצוֹת" אותו.

הן יעשו דברים כמו לוותר על מפגשים עם חברים וחברות, ולוותר על תחביבים וסופי שבוע בשביל הגבר, רק כדי להבין אחר כך שהן "איבדו את עצמן" בתוך מערכת היחסים.

אני אשאל אותך שאלה:

נגיד והגבר היה יכול להתלוות אלייך לדברים שאת עושה במהלך חייך, האם הוא היה נהנה? האם הוא היה רואה אותך כמישהי שחיה חיים מלאים ומאושרים? האם הוא היה נרגש להיות איתך ולעשות את הדברים שאת עושה?

קחי לך רגע לחשוב על זה. ולאחר מכן רשמי על דף שלושה דברים שאת יכולה להתחיל לעשות בשביל עצמך, שיהפכו אותך ליותר מושכת ומעניינת בעיני הגברים שאת רוצה למשוך.

צעד 3: תני לו את מה שיגרום לו באמת יאפשר לו לפתח משיכה-רגשית כלפייך

אם את חושבת שלהתקשר, לסמס, לשלוח מייל, לבדוק מה קורה איתו, ולקנות לו דברים קטנים יראה לו איזו מציאה את, אז אני הולכת לחסוך לך הרבה זמן ומאמץ.

הנה תובנה שתשנה לגמרי את חיי האהבה שלך ורק לטובה: יש דבר אחד שכל הגברים אוהבים ומגיבים אליו, וזה אחד מהסודות הפשוטים והעוצמתיים ביותר שיש לגרום לגבר לרצות לקבל עוד ממך.

והדבר האחד הזה, הוא: הערכה.

גברים לא מתאהבים כשהאישה נותנת, נותנת ונותנת להם… אלא הם מתאהבים תוך כדי תהליך של להיות עם אישה שהם נהנים להעניק לה.

אז אם את חוששת שהגבר יחשוב שאת לא מעוניינת בו כי את לא עושה את הדברים שפירטתי למעלה, הנה מה שאת צריכה לדעת:

כל מה שעלייך לעשות, זה להראות לגבר הערכה – שאת מכירה ונהנית מהתכונות הטובות שלו.

תחושת ה"זכייה" בהערכה שלך, היא כמו סם לאגו שלו. מעט נשים באמת יודעות להראות לגבר הערכה. הרוב בעיקר דורשות ממנו לקבל את מה שהן רוצות (תשומת לב, קשר רציני, יחס כלשהו וכו') ומעייפות אותו עם הנידיות שלהן.

אם תדעי להראות הערכה כנה ואמיתית, זה כבר יהפוך אותך ל"חומר למערכת יחסים רצינית" ויבליט אותך לטובה עם פני כל הנשים האחרות. זה באמת שווה את זה!

הערכה בשביל גברים היא כמו תשומת לב וביטחון מרגיע בשביל נשים.

 

הנה המפתח להבעת הערכה כך שהוא ימשיך להתקשר אלייך

בואי נניח שהיה לך דייט נפלא עם בחור ואת לגמרי מעוניינת שהוא יזמין אותך לצאת שוב. כל מה שעלייך לעשות בסיום הדייט, זה להודות לו על הזמן שהעברתם ביחד ולתת לו את התחושה שהיה לך ממש כיף איתו.

הטריק הוא להביע הערכה כנה ואמתית, בלי שום תנאים או ציפיות.אני קוראת לזה גם ליטופים לאגו. זה ממש להגיד דברים קטנים כמו:


– "אתה נשמע ממש חכם" (בתגובה למשהו חכם שהוא אומר או מספר)
– "אני מעריכה את מה שאתה עושה" (כאשר הוא עושה איזושהי מחווה ג'נטלמנית לכיוונך)
– "יש לך טעם טוב ב…" (כאשר הוא מספר על בחירה מסויימת שעשה)

(כמובן הדברים צריכים להיאמר בהתאם לסיטואציה ועלייך להגיד את מה שיהיה כנה ואמיתי באותו הרגע ולא להשתמש בדוגמאות שלי)

זאת הדרך הקסומה שגורמת להערכה לחדור עמוק אל תוך ליבו של הגבר, ונותנת לו להבין ש"הבחורה הזו מיוחדת". זאת הדרך שתגרום לו לחשוב עלייך שוב בצורה מיידית.

וכל מה שיישאר לך, זה במהלך הפגישות הבאות שלכם, לעורר אצלו את הרגש והרצון להיכנס למערכת רצינית איתך, וכמה שיותר מהר. לגרום לו "להבשיל" ולקבל את ההחלטה שהוא רוצה להיות בן הזוג הקבוע והיחיד שלך.

 

אז איך לגרום לו לרצות להיכנס לקשר רציני איתך?

כך תגרמי לו לרדוף אחרייךכתבתי ספר שלם על הדברים שגורמים לגבר להתאהב בך נואשות ולהחליט שהוא רוצה להיות איתך במערכת יחסים.

הספר הזה נקרא "כך תגרמי לו לרדוף אחרייך ב-6 צעדים פשוטים".

בפנים, אני מסבירה בדיוק מה אישה יכולה לעשות ולהגיד, כדי ללחוץ על כל "הכפתורים הנכונים", ליצור משיכה רגשית ולגרום לגבר לרצות להתחייב כלפיה.

אני גם חושפת בספר הזה סודות קטנים כמו:

 • מה הפנטזיה הנסתרת והטיפשית, שבאופן מוחלט שולטת במחשבות שלו (וגם יושבת בתת מודע), ומחבלת בכל ניסיון שאת עושה לגרום לו להתחייב…
  ואיך לגרום לו "להתבגר" ולהחליט להיות שלך ורק שלך.
 • איך לגרום לו להתחרות עלייך, לנסות להרוויח אותך ולרדוף אחרייך.
  אפילו אם הוא לא הראה עניין בקשר רציני בעבר.
 • מה הצעדים שמדוייקים שצריך לעשות אם היום יש לכם סקס ללא מחוייבות (יזיזים), אבל את רוצה קשר רציני איתו.
  איך לגרום לו לראות בך את האישה שרוצה להיות איתה ביחד ולהתחייב אליה.
 • איך לגרום לו לקרוא לך "החברה שלי" בפני החברים שלו, המשפחה שלו ואפילו האקסית שלו, בלי שתצטרכי להתחנן ולבקש ממנו ללכת לקראתך.
  הוא ירצה לעשות זאת לבד אחרי שתקבלי את פיסת הידע שתראה לך איך עושים את זה.

ועוד הרבה דברים נוספים…

אני מסבירה על הכל ממש פה: כך תגרמי לו לרדוף אחרייך ב-6 צעדים פשוטים »

אני לא רוצה שתרגישי אף פעם חוסר בטחון וחשש כשאת מתחילה לצאת עם גבר, ותגלי מה דרוש כדי להיות האישה שהוא לא יכול לחכות לרגע שיהיה קרוב אליה פיזית ורגשית, שוב ושוב ושוב.

 

איך לגרום לו לרדוף אחרייך