איך להפסיק לרדוף אחריו ולגרום לו לנסות לזכות בך

איך להפסיק לרדוף אחריו ולגרום לו לנסות לזכות בךאני הולכת לתת לך את אחד הכללים החשובים ביותר, שאם תפנימי אותו, תוכלי לעשות שיפור ענק ביכולת שלך לגרום לגבר שאת רוצה, להימשך אלייך.

תחשבי על הדבר הבא:

כמה פעמים קרה לך שהרגשת שאת משקיעה בגבר – נותנת לו הרבה תשומת לב, עוזרת לו, מוצאת הזדמנויות להיות איתו, משתדלת להראות את עצמך באור חיובי ולהרשים אותו…

אבל הוא כאילו לא שם לב לכל הדברים האלה?

כמה פעמים הרגשת שאת עושה מאמצים רבים כדי להתקרב אליו, חושבת עליו הרבה, אבל זה כמעט ולא מוביל לשום דבר? הוא לא עושה את הצעדים שאת מצפה ממנו?

למרות כל המאמצים – את כמעט ולא מקבל תוצאות…

אני קוראת לזה "רדיפה" אחרי גבר, ורוב הנשים מתנהגות ככה ברגע שרוצות מישהו, בלי להבין את הטעות שהן עושות.

הנה הכלל שאת חייבת לשנן, לאמץ ולהפוך לחוק הברזל שלך:

תהיי הבוחרת ולא הרודפת!

הדחף הראשוני שלנו הוא אוטומטית להיכנס ל"עמדת הרודפת". כשאת נמצאת בעמדת הרודפת, את כל הזמן מנסה לזכות בציון גבוה אצלו. זה גורם לך להרגיש שאת נמצאת תחת מבחן ועלייך להוכיח לו שאת מספיק טוב בשבילו. והוא… הוא בכלל לא צריך להתאמץ – רק לאשר או לפסול אותך.

במצב הזה את "הרודפת" והוא "הבוחר".

  • כדי להצליח עם גברים, את צריכה לצאת מעמדת ה"רודפת" ולהיכנס לעמדת ה"בוחרת".

לגברים יש מנגנון מובנה שאומר:

"אם היא רודפת אחריי – תברח. אם היא לא רודפת אחריי – תתחיל לרדוף אחריה".

זו כמובן הכללה שלא מייצגת את כל המקרים, אבל זה נכון ברוב המקרים הנוגעים לענייני אהבה. במיוחד בשלבים הראשונים של יצירת קשר – בשלבים של ההיכרות, הפלירטוט, הדייטים.

אם את כל הזמן מתקשרת אליו, שולחת הודעות ומנסה לקבל את תשומת הלב שלו, הוא כנראה לא יתקשר אלייך בעצמו. אם את כל הזמן מציעה לו לצאת לאנשהו (אפילו ברמיזות), הוא לא יזמין אותך מיוזמתו אליו.

אבל!

אם נפגשת עם גבר, הצלחת לעניין אותו וכשהוא מתקשר לאחר כמה ימים את עושה איתו שיחה קצרה שבה את אומרת לו שהיה מאוד נחמד, אבל את תהיי קצת עסוקה בימים הקרובים, בלי לתת לו שום תשובה חד משמעית, הוא יחשוב עלייך כל השבוע ללא הפסקה!

נשים שמצליחות עם גברים, יודעות טוב מאוד שכדי שגבר יימשך אליהן, הוא צריך להרגיש אתגר. הוא צריך להרגיש שהוא זה שנמצא תחת המבחן שלה, והיא עכשיו חושבת ומחליטה האם להיות איתו או לא.

לעומת זאת, אם את בעמדת הרודפת, זה משדר נואשות. וכאשר גבר מריח נואשות מבחורה, זה הורג לחלוטין את כל המשיכה שלו אלייך.

את צריכה לצאת מעמדת "הרודפת" ולהיכנס לעמדת ה"בוחרת", קודם כל מבחינה מנטאלית. זאת אומרת שזה קודם כל צריך להתרחש בראש שלך ובתפיסה שלך.

הנה הדרך הכי פשוטה לעשות את זה:

התנהגי כאילו יש 100 גברים שמתקשרים אליך כל יום, וכל אחד מהם מת להיות איתך. ואת רק צריכה לבחור עם מי מיהם להעביר את הערב.

הפכי את היוצרות – במקום לרדוף אחרי הגבר, תני לו להרגיש שאת הפרס שהוא צריך לזכות בו. הראי לו שיש לך סטנדרטים ודרישות שהוא צריך לעמוד בהם.

אל תפחדי לומר מה את מצפה מהגבר שיהיה איתך.

אם יש משהו שחשוב לך במיוחד אצל הגבר – תכונות מסויימות, הרגלים או התנהגות כלשהי שחשוב לך שזה מה שיהיה לו, אל תוותרי על הדברים האלה.

הרשי לעצמך להעביר את הגבר תחת מבחן הסטנדרטים שלך, לפני שאת מחליטה משהו לגביו. וזה אפילו טוב אם הוא ירגיש שאת בוחנת אותו לפי הקריטריונים שלך.

גברים נמשכים לנשים שיש להן סטנדרטים והן לא מוותרות עליהם. כשאת מראה שיש לך סטנדרטים, דרישות וציפיות מהגבר שהיית רוצה להיות איתו, זה מקנה לך סטטוס וערך גבוה במיוחד בעיניי גברים – מאתגר אותם להיבחר על ידי אשה כזו ולזכות בהערכה ממנה.

האתגר הזה יוצר משיכה מטורפת ורצון להרשים את הבחורה.

בואי נסכם

כאשר את נמצאת בעמדת "הרודפת" (אני קוראת לזה גם עמדת הרכיכה), הגבר מאבד כל עניין בך. לכן, כדי שגבר יימשך אליך, את צריכה לצאת מעמדת ה"רודפת" ולהיכנס לעמדת ה"בוחרת".

תתחילי להיות "הבוחנת" ו-"הבוחרת". תני לו להרגיש שהוא זו שצריך להוכיח לך שהוא מספיק טוב בשבילך.

קחי את התפיסה הזו של "להיות הבוחרת", ותתחיל לשלב אותה בתקשורת שלך עם גברים. הגישה הזו היא רק אחד מאבני היסוד של הצלחה עם גברים, אבל היא מאוד חשובה.

ומה לעשות אם את כבר "רודפת" אחריו והוא מרגיש נרדף?
אל תרימי ידיים, כי זה בכלל לא אבוד ואת יכולה להפוך את היוצרות לטובתך!

אני מלמדת את הנושא בצורה עמוקה יותר ונותנת מתכוני פעולה מדוייקים – מה ואיך לעשות כדי להיות בעמדת ה"בוחרת" ולאתגר את הגבר, בספר שלי: "כך תגרמי לו לרדוף אחרייך".

איך לגרום לו לרדוף אחרייך