4 אסטרטגיות סודיות שיגרמו לגבר שלך להתחנן לקחת אותך בחזרה

שלום לך יקירתי.

כמו שהבטחתי לך בשיעור הקודם ששלחתי (אם פספסת אותו, את חייבת לקרוא – את יכולה למצוא אותו כאן), היום אני הולכת לתת לך 4 אסטרטגיות סודיות, שישנו לחלוטין את תפיסת עולמו של הגבר שלך לגבי הפרידה שלכם.

זה לא ממש משנה אם הוא זה שנפרד ממך, או אם את נפרדת ממנו – כי את הולכת לקבל גישה ל"כפתורים פסיכולוגיים" אצל הגבר שלך, שהוא אפילו לא מודע לקיומם.

את תציתי בתוכו תהליכים רגשיים שישפיעו עליו עמוקות ויגרמו לו שוב לרצות להיות איתך, בלי שהוא יבין למה זה קורה – אבל את תדעי בדיוק מה את עושה, ותהיי בשליטה מלאה על הסיטואציה…

חלק מהאסטרטגיות האלו למדתי דווקא מבחור צעיר יחסית, בשם מתיו, ועכשיו אני משתפת אותן גם איתך.

מוכנה?

בואי נתחיל.

אסטרטגיה סודית 1#: אל תתני לו שום דבר להתמרד נגדו

זכרי – יש לגבר שלך בראש כל מיני סיבות "הגיוניות" שבגללן הוא חושב שאם הוא יבחר להישאר בקשר שלכם, זה פשוט לא יעבוד:

הוא חושש שהוא לא יוכל לטייל בעולם, לצאת עם חברים מתי שבא לו, יאבד את הספונטניות בחיים שלו ולא יוכל להישאר ער עד השעות הקטנות של הלילה ולעבוד על הפרוייקטים שחשובים לו מבלי שמשהו יסיח את דעתו.

אם אתם ממש בשלב הפרידה כרגע, את צריכה להראות לו שאת לא הולכת להילחם בו, אלא – את הולכת לתת לו לעשות את כל הדברים שהוא רוצה לעשות.

יש סיכוי גבוה מאוד שהוא יגלה שהדברים האלו, למעשה לא כל כך זוהרים כמו שהוא חשב, ויבין שהוא הפריז בחשיבותם כשהתלבט אם להיפרד ממך.

אמרי לו: "קח את הזמן שלך, ותבין בדיוק מה אתה רוצה ומה חשוב לך. אני רוצה שיהיה לך את כל הזמן וכל המרחב שאתה צריך." ואז התחילי להתרחק ממנו.

כאשר את תתני לו את המרחב שהוא ביקש, לא רק שהוא יתחיל להתגעגע אלייך, אלא שהוא גם ישכח את כל הפחדים שהיו לו לגבי מערכת היחסים שלכם.

 • זה יעצים את הרגשות החיוביים שיש לו כלפייך.
 • זה ייתן לו סיבה טובה להשתכנע שמערכת היחסים שלכם היא בעצם משהו נהדר בחיים שלו – מבלי שתצטרכי לשכנע אותו.

אסטרטגיה סודית 2#: הפתיעי אותו! זה יוציא אותו משיווי משקל

כאשר הוא יצפה שתגיבי בצורה אחת, את תגיבי בצורה שונה לגמרי – זה יפתיע אותו מיד, ויחייב אותו להעריך מחדש את המצב ביניכם.

תביני: כרגע, הגבר שלך "רגיל אלייך". כשהוא אומר לך משהו, הוא יודע פחות או יותר איך את הולכת להגיב, וזה מכניס את העניינים ביניכם לסוג של תרדמת. הכל צפוי וידוע מראש.

אבל אם הגבר שלך יצפה ממך לדבר אחד, ואת תגיבי בצורה שונה לגמרי – זה יהמם אותו. הוא יבין שאת לא צפויה כמו שהוא חשב, וזה יגרום לו לחשוב שהוא לא לגמרי מכיר אותך ואולי קיבל החלטה שגויה כשרצה להיפרד ועליו לחשוב על זה מחדש..

יחד עם הסעיף הראשון שכרגע דיברנו עליו, עצם העובדה שאת גם תאפשרי לו לעשות דברים שהוא לא יכול היה לעשות במערכת היחסים שלכם, וגם תפתיעי אותו ותוציאי אותו משיווי משקל – את "תנטרלי" את כל הסיבות ההגיוניות שהיו לו להיפרד ממך מלכתחילה.

תביני, כל ההחלטה שלו להיפרד ממך הייתה מושתתת על סיבות "הגיוניות", שבגללן הוא הרגיש שהוא חייב לעזוב – אבל עכשיו, כשאת מתנהגת בצורה בלתי צפויה ומאפשרת לו לעשות מה שהוא רוצה, את מנטרלת את הסיבות האלו.

אחת הסיבות שבגללן הוא חשב שהוא לא יכול להמשיך להיות איתך, התבטלה פתאום – פשוט ככה. ואת יכולה לגרום לזה לקרות בשתי דרכים:

 • כתגובה: את יכולה להפסיק להגיב בצורה שלילית לדברים שהוא עושה, כמו לדוגמא – לצאת עם החברים שלו.
 • כיוזמה: את יכולה להחליט ליזום מראש, ולעשות משהו שהוא תמיד רצה שתעשי.

למשל, תרשי לי לתת לך דוגמא של תלמידה שהייתה באחד הקורסים שלי, בשם ספיר.

לספיר היה חבר, שתמיד היה מדבר איתה על יצירות אמנות שונות, שהשפיעו עליו עמוקות – אבל היא מעולם לא הפגינה עניין כלשהו ביצירת אמנות ולא הראתה שחשוב לה להבין את תחומי העניין שלו.

אחת הסיבות של בן הזוג שלה לפרידה ממנה, הייתה שהוא פשוט הרגיש שאין להם מספיק במשותף, והוא לא היה מסוגל לדבר איתה על מה שהיה חשוב לו באמת.

אבל אז, כמה שבועות לאחר שהם נפרדו, ספיר שלחה לאקס שלה הודעה וכתבה לו: "ראיתי סרט על יצירות האמנות שדיברת עליהן – גיליתי עד כמה העולם הזה מדהים."

ההודעה הזו היממה אותו לחלוטין, וגרמה לו לשקול מחדש את כל עניין הפרידה ממנה.

זה כמו "לשלוף את אחת הרגליים" מהשולחן שהוא בנה בדמיונו, שעליו הוא ביסס את ההחלטה שלו להיפרד. בגלל שאת כל כך מפתיעה אותו, את גורמת לכל ההצדקות שהיו לו לפרידה שלכם, להתמוטט כמו מגדל קלפים.

הוא לא יבין איך הוא עשה טעות נוראית ונתן לקשר ביניכם להתנתק. זו תהיה תגובה כמעט רפלקסיבית – הוא יתחיל לרצות אותך בחזרה באותו הרגע.

אגב, הדבר היפה כאן הוא, שאף אחת מהשיטות שאני מלמדת אותך כאן לא מצריכה ממך להוציא אנרגיה.

מדובר כאן על "איקידו רגשי", שמאפשר לך להשתמש באנרגיה הרגשית הקיימת אצל בן הזוג שלך, ולמנף אותה לטובתך, במקום לנסות להילחם בה.

אני עוד אגיע לנושא הזה יותר בפירוט בהמשך, אבל בינתיים בואי נמשיך לאסטרטגיה הבאה שיש לי בשבילך.

אסטרטגיה סודית 3#: הביני את "תקופת המשבר" שגברים עוברים לאחר פרידה

תראי, זה אולי לא נראה לך ככה כרגע… אבל האמת היא, שמעולם לא היה זמן טוב יותר להחזיר אלייך את האקס שלך.

הנה למה:

האקס שלך נמצא כרגע בעיצומה של "תקופת המשבר" שלו לאחר הפרידה. וזה אומר, שהוא חשוף יותר לספקות, חרטות, ומחשבות אינסופיות שמנקרות בו וגורמות לו לתהות אם הפרידה ממך הייתה ההחלטה הנכונה.

בעיקרון, "תקופת המשבר" היא מה שעובר על הגבר כאשר הוא נפרד ממך, אבל (עדיין) לא התחיל ליהנות מהיתרונות שמציעים חיי הרווקות…

זוהי תקופה אפלה, שבה הוא מרגיש בודד מאוד, ומתחרט על העובדה שהוא חזר לחיי הרווקות.

נחשי מה?

מאז שהוא נפרד ממך, הגבר שלך מבין לאט לאט שהרווקות זה לא "גן של שושנים" כמו שהוא דמיין לעצמו כשעוד היה איתך. הוא מבין שלא הכל הולך לו בקלות כמו שהוא חשב – הוא לא יוצא כל ערב למסיבות נטולות כל דאגה, ונשים יפהפיות לא נופלות לרגליו.

הפנטזיה שהוא דמיין לעצמו לא התגשמה כמו שהוא קיווה, ועכשיו – הוא בודד.

במהלך תקופת המשבר הזו, כולם ייראו לו גרועים ו"לא שווים", כי הם לעולם לא יוכלו להשתוות לחיבור שיש לו איתך.

וחוץ מזה – הוא מתגעגע אלייך, ולכל מה שהבאת איתך לחיים שלו. הוא מתגעגע לחברות איתך, להכלה הרגשית שהענקת לו. הוא מתגעגע לזה שהוא יכול לספר לך מה עבר עליו באותו היום!

הנקודה שלי היא, שלא רק לך כואב.

גם לגבר שלך כואב. כואב לו מאוד.

את אולי חושבת לעצמך, "לא, הוא בסדר. הוא יוצא עם חברים שלו כל הזמן."

אבל סמכי עלי – הוא לא בסדר. הוא מרגיש את אותו הכאב שאת מרגישה. הוא פשוט מנסה "לעבוד על עצמו", ואולי אפילו עושה לעצמו 'יחצ"נות' בפייסבוק כדי לגרום לחיים שלו להיראות הרבה יותר טובים ממה שהם באמת.

האמת היא, שזוהי תקופה מאוד פגיעה עבורו. הוא שברירי בדיוק כמוך – הוא פשוט מבטא את זה בצורה שונה. אבל זה דווקא יכול לעבוד לטובתך.

הנה מה שאני רוצה שתקחי מכל זה:

מי שה"מסגרת המחשבתית" שלו תהיה החזקה ביותר מבין שניכם – הוא יהיה זה שהשליטה על הסיטואציה נמצאת בידיו.

או במילים אחרות, אם תהיי חזקה והחלטית לגבי הרצונות שלך במהלך תקופה המשבר של הגבר שלך, ותראי לו שאת חיה את החיים שלך ונהנית מהם, זה יתחיל לשנות באופן מיידי את צורת המחשבה, והאסוציאציות שלו, על כל הנושא.

זכרי:

את יודעת בדיוק מה את רוצה: את רוצה להחזיר אותו אלייך.

אבל הוא, בניגוד אלייך – לא יודע בדיוק מה הוא רוצה. וזה הופך אותו לשברירי יותר, ונותן לך את היתרון. אם בסופו של דבר הוא יהיה אומלל, הוא יצטרך לחיות עם העובדה שהוא היה זה שסיים את זה!

אסטרטגיה סודית 4#: הוא צריך להרגיש כאילו הוא זוכה בך בחזרה (ולא סתם נכנע לדרישות שלך)

אם את מכירה את הנוסחה שלי למשיכה ואת ארבעת המרכיבים שלה, את כבר יודעת מהי חשיבותה של תחושת אתגר אצל גברים.

אם ננסח את זה בפשטות, תחושת אתגר אומרת דבר כזה: ככל שהגבר יאמין שלמשוך אותך אליו, יהיה אתגר גדול יותר – ככה הערך שלך יעלה בעיניו.

באופן טבעי, העובדה שאת כבר לא שלו עכשיו, מעלה את הערך שלך בעיניו – אבל לא אם את מנסה לשכנע אותו לקחת אותך בחזרה!

הוא חייב להרגיש שלמרות שאת אוהבת אותו, ולמרות שאכפת לך ממנו, העובדה שהוא נפרד ממך, גרמה לו לאבד אצלך הרבה קרדיט – והוא יצטרך להתאמץ, ולהרוויח מחדש את הקרדיט הזה, כדי לזכות בך בחזרה.

תחשבי על הריגוש, למשל, ששחקני כדורסל מקבלים כאשר הם מנצחים קבוצה יריבה, ששיחקה מולם בכל הכוח. האם הם היו מקבלים את אותו הסיפוק אם הקבוצה היריבה פשוט הייתה אומרים להם: "בבקשה, בואו תנצחו אותנו, אנחנו ניתן לכם לקלוע כמה שתרצו"?

הרי הם אפילו לא היו טורחים לשחק!

כרגע, האקס שלך צריך "לקנות" ממך בחזרה את מערכת היחסים שלכם – אבל את לא יכולה למכור לו אותה.

*                  *                  *

ישנם שני סוגים של נשים שבורות לב:

אלו שמנסות להשיג את הגבר שלהן בחזרה, ואלו שיודעות לגרום לגבר לרצות להשיג אותן בחזרה.

המפתח כדי להיות אישה מהסוג שבאמת מצליחה להחזיר אליה את האקס, הוא להבין את הפסיכולוגיה שלו לאחר הפרידה ולפעול בהתאם.

בשיעור הבא שאשלח לך בימים הקרובים, אני אמשיך לעזור לך להבין על מה הגבר שלך חושב בכל רגע נתון, כדי שתדעי בדיוק מה לעשות ומה לומר כדי לגרום לו להבין שהוא חייב להיות איתך יותר ממה שהוא חייב לנשום.

אם חשוב לך להחזיר אותו אלייך, אל תפספסי את זה…

להתראות בפעם הבאה.

מיכל מ.

איך לגרום לו לרדוף אחרייך
32 תגובות על “4 אסטרטגיות סודיות שיגרמו לגבר שלך להתחנן לקחת אותך בחזרה
 1. שרי

  כל כך מדוייק

  • אביבה

   כל כך נכון, מה שאת כותבת, וכאילו שאת כתבת את זה עליי ועל האקס שלי, ממש מילה ומילה. הייתי מאוד שמחה לשבת איתך לכוס קפה להודות ולחבק אותך שאת קיימת בשביל נשים כמוני אז פשוט אומר כאן מילה שמתגמדת למילותייך או לקורס שאת מעבירה כאן.תודה רבה.ולא חשוב מה יקרה עם האקס בכלל כי את פתחת דלתות אחרים. איך בכלל להתנהג.

   • סימה

    מצטרפת לתשובה שלך❤️

   • מירב

    אני קוראת והמומה כל מילה וכל אסטרטגיה זה בול!!!
    אני כרגע עוברת פרידה שמבחינתי היא הפסקה בלבד כי אני אחזיר אותו ומתכוונת ליישם כל מה שכתוב כאן. תודה 🫶

  • צ.

   תודה לך מיכל יקרה על האימלים החיוניים שאת שולחת.
   בהערכה.

  • חלום

   התנהגתי בדיוק ככה הרפתי הפסקתי לקנא נותנת לו ללכת לחברים אומרת לו תהנה לא רבה לא מחמיצה פנים
   וקניתי את עולמי ועולמו דקה לפני שהכל נגמר החלטתי לשנות את כל ההתנהגות שלי וזה עובד אשה בונה אשה הורסת

 2. אוראל דוידוב

  מיכלי, את כל כך מדהימה, אני לא יודעת איך להסביר את זה שאת שולחת אימליים שמתאימים בדיוק לסיטואציה שאני עוברת, אתמול חבר שלי רשם לי הודעה, שאנחנו צריכים לדבר, ואז המשיך שהוא לא רוצה לפגוע בי, ואוהב אותי אבל הוא לא יודע מה הוא רוצה, ופירט.. ממש רשם מגילה, ולא היה לי מה לענות לו על זה, אז פשוט קראתי והתנתקתי מהוצאפ, ואחרי זה הוא שלח הודעה את יודעת אפשר להגיב ! ולא עניתי, והתקשר וגם לא עניתי.. לקחתי לעצמי זמן לעכל שמישהו זרק אותי בהודעה, ואחכ חזרתי לשיחה שלו והוא נפגע מזה שלא עניתי להודעה, והסברתי לו שלא היה לי מה לענות, יותר מאוחר הוא שלח לי שהוא כרגע לא בנוי למערכת יחסים רצינית בגלל שהוא היה הרבה זמן עם מישהי (היה בנערכת יחסים שנתיים וגר עם האקסית שלו) ואמרתי לו בסדר קח את הזמן שלך הכל טוב ורשם לי הודעה תזהרי לברוח לי! ולא עניתי על זה, זה היה אתמול והיום אמא שלו התקשרה אלי שהוא לא רוצה לחזור הבייתה ולא הולך לבסיס ורוצים להכניס אותו לכלא, אבל לא, רני לא אתקשר כל פעם כשיש לו מקרה כזה, ואהיה שם בא לי שירגיש שאני נעלמת.. אני באמת לא יודעת מה לעשות

  • רונה

   יואי אני במצב בדיוק כמוך ואני גם לא יודעת מה לעשות נתנתי לו את הזמן שלו

 3. ליה

  אהבתי …מסכימה עם כל מילה ?

  • אורית חבושה

   הפרק הזה בא לי בזמן הכרתי משהו שיחליט שאין לו זמן בשבילי. אחרי ששבוע זהרגשתי רדיפה אחריו. החלטתי להרפות. והיום שלח לי הודעה ווצאפ. וחא עניתי לו. עכשיו שיתאמץ…

 4. ענת

  שלום מיכל ניקרה!אני במגזר הדתי שעד עצם היום הזה אינני יודעת אם כל מה שאת כותבת יכול לעזור לי..אני בת 50 גרושה..והייתה לי מערכת יחסים במשך שנה בערך..פגישה אחת לשבןע ..הוא מאוד הראה אהבה בתקופה האחרונה הבטיח חתונה,הכרת הורים ..האמנתי ובליבי תמיד הייתה תחושה שהןא לא כן וישר אחרי ולמרות שכל הזמן הוא דיבר על העתיד ומאוד מצאתי חן בעינו הן במראה בניקיון בסדר במטעמים בכתיבה שלי..תמיד סגד ופרגן..אןסיף ואןמר שהוא קיבל גט לפני שלושה חודשים מה שלא סיפר לי בהתחלה מפני שאמר שהןא רצה לרעוש את ליבי כדי שלא אעסוב אןתו..בהגיון שלי הוא לא כנה וגם הצליח לבלבל אותי..אמרתי לו את כל מה שאני חושבת עליו ונפרדתי ממנו לפני כחודש..הוא כעס על דבאיי..רגע הוא כותב בכעס רגע במילים רכות..ואני ממש לא עןנה לו בכעס בכלל ומראה אדישות..ומאחדך עדיין עם רגשות כלפיו…יש סיכוי לדעתך ?זה מאוד מורכב ןארוך ..תודה מיכל

 5. דיקלה

  מדוייק מילה במילה! אין לי כבר סבלנות למייל הבא! אני בדיוק בתהליך דומה והמיילים מאוד עוזרים. תודה

 6. אחת

  אבל מה לעשות במקרה של אקסים שחבל על הזמן לנסות בכלל? שווה להתאמץ כדי שהם יחזרו? לא כולם בנויים ככה, לא על כולם זה עובד…
  ובכל זאת נשארת עם לב שבור כי עדיין יש רגשות.
  רוצה דרך לשכוח ולהתנתק במקום להתאמץ "לשאוב מים מבאר יבשה". זה אפשרי?

 7. ריקי יחיאב

  מקסים ומעניין וכל כך קולע בול ומלמד. תודה מיכל יקרה. משכילה ממך המון וקוראת בשקיקה כל מה שכותבת. כרגע נמצאת בתחילת קשר ורציתי לקרא שוב את ארבעת הכפתורים.. איך אוכל לקבל אותם?

 8. צביה מבאר שבע

  אשמח לתשובה מהקוראות אם כדי להפעיל את השיטה על אקס שקיבל את הפרידה (מצידי) בשלווה ובשתיקה כאילו היה זה גזר דין משמים . הוא רוצה לחזור, אבל לא מראה שום נכונות לפעול בנידון.
  האם לדעתכן, מי שלא נלחם עלינו , לא ראוי לקבל אותנו?

 9. עדן הרשקוביץ

  ואם האקס נפרד ממני לפני שנה והוא כן יוצא כמה זמן עם מישהי אבל שהוא לא אוהב ?..הוא איתה רק בגלל נוחיות ומין ..מה עושים במצב כזה?

 10. ענת

  היי מיכל,

  לצערי הדוגמא שהאקס שלי יושב בודד ואומלל לא נראית לי ריאלית, נכון שאולי נשים לא נופלות לרגליו אבל היום הכל הרבה יותר זמין ואם יבחר בדרך של לעבור הלאה מהר לבאה אחריי אפילו רק לחוויה קצרה כדי לשכוח,זה מאוד אפשרי ואז הדרך ללשכוח אותי כבר התחילה.

 11. פהדה

  אהבתי מאוד ואני מקוה שאני יצליח להחזיר אותו אליי ושאף אחת לא תפריע לי הפעם

 12. רונית

  היי מיכל ,האם זה תקף גם לפרידה שעבר זמן מאז ?

 13. עדן

  אתמול האקס שלי נפרד ממני גמרנו את זה ממש יפה דווקא אבל אני עדין רוצה להחזיר אותו אליי אני לא רוצה להיות רק ידידה שלו עכשיו אני לא חושבת שאני מסוגלת להיות רק ידידה שלו
  הסיבה לפרידה היא שהתרחקנו אחד מהשניה ובקושי דיברנו בזמן האחרון אז הרגשות שלו אליי ירדו ונעלמו איך אני מחזירה את הרגשות האלו אליו איך אני עושה את ״האסטרטגיוצ האלה״ במצב שלי

 14. מקבלת מיילים ממך

  איזה מדהימה
  כיף לי שאת נגישה אליי
  זה דבר ראשון מסוגו בישראל

 15. זהבה

  מאד ריתק אותי מה שהעברת. אשמח מאד לקרוא עוד. 888

 16. תמי

  מתי מגיעות ההוראות מה לכתוב ? 🙂

 17. מישהי

  כמו תמיד, אכן צודקת מיכל! את תמיד מדברת שצריך לאתגר את הגבר.. כמו גם פה, אשמח אם תקדישי נושא עצמו וכמו כן למספר דוגמאות.

 18. סתיו

  תודה לך מיכל את מדהימה שיעור מדהים כמה למדתי בפעם אחת מה יש בראש של הגבר.. כמה שאת עוזרת לכולם ולי במיוחד מחכה לשיעור הבא תודה❤

 19. Lital

  פשוט מהמם

 20. אמירה

  את מדהימה ומחזקת!

 21. Galit yamin

  תמיד מעודד לקרוא את סודותייך
  את גדולה..!!
  מחכה להמשך מיכל…
  תודה

 22. דפי

  שאפו
  נהניתי מכל מילה

 23. ש

  שמעי את אלופה שאין דברים כאלה. זה עבד. האמת שבהתחלה כשהוא רצה להיפרד לא ממש הגבתי לו בגלל שהייתי בהלם בגלל שזה קרה בצורה נורא פתאומית.. אז עניתי נורא יבש.. נתתי לו שבוע להתבשל עם עצמו.. ועכשיו שלח הודעה שהוא מתגעגע אליי וכו'.. וכתבתי לו בדיוק כמו שרשמת, שיקח את כל הזמן שבעולם ויהיה לבד ויבין מה הוא רוצה וכו'.. וכשהוא ממש התחנן שנחזור אמרתי לו שהוא יצטרך להוכיח לי ולהתאמץ יותר והוא לא מוותר.. אני בנתיים בודקת אם אני בכלל רוצה אותו בחזרה 😉

 24. סיגל

  מיכל אלופההההה . כל האימיילים כ"כ נכונים. וכל אחת מאיתנו צריכה תחיזוקים שלך. ואת הדוגמאות מה לכתוב לו
  תודה רבה מיכל המדהימה . מעוד מאות נשים שקוראות ונהנות ולוקחות מוסר מימך.
  פשוט לא כולם בקטע לכתוב תגובה. אבל כולם מוקסמות .את אחת ויחידה! שעוזרת מלב רחב שלך !!!

 25. אילה

  מה קורה אם מדובר בגבר שלא היה מחוייב לקשר, זאת אומרת היה קשר יותר פיזי, והוא לא רצה להתחייב לקשר, אבל הייתה כמיה טובה, מציאת חן, תקשורת טובה, שיחות עומק הכלה הבנה, וחברות טובה והמון איכפתיות ודאגה.
  ואז שאני אומרת לו שאם זה ממשיך ככה זה קשר שצריך להסתיים הוא אומר לי- אני משקף לך את מה שאני מרגיש – הכי כנה שיש-לא יהיה בינינו קשר שיוביל לחתונה בשום מצב.
  במגע איתו העל מרגיש אחרת
  נפרדתי ממנו חשב שאני פאסיב אגרסיב ,
  אחרי שבוע שלח הודעה "מה המצב", לא עניתי.
  וזהו המשיך הלאה הלך עם אחרות…
  עובר משבר? לא נראה לי, מבכה שהלכתי? גם לא נראה לי.
  העיקר אני מאוהבת בו כל כך. וחשבתי ש'אבשל' אותו תקופה ארוכה עד שייקשר אלי, והוא נקשר. ועדיין לא שינה את דעתו- אמר מפורשות- אנחנו לא נתחתן. וניסיתי המון מהעיצות שלך! לא עבד עליו כלום.
  אז לא יכלתי להמשיך עוד.
  השארתי קצת מהערך העצמי שלי וחתכתי.
  ועכשיו אני זו שיושבת בוכה ומתגעגעת מאד אבל מחכה שהוא זה שיתגעגע ויצור קשר אחרת אני יוצאת לא רצינית ולא אמינה..
  אשמח לדעתך מיכל, מה לעשות איתו איך להחזיר אותו אלי?
  זה קשר שנמשך ככה כבר שנה שלמה. הוא מפחד ככה נראה לי, אבל אומר שזה קשר שלא מתפתח רגשית ולכן לא יהיה משהו, יש בינינו התאמה ממש וזה מבאס מאד. מאד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *